9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

ROSHEN збудувала житло для військових (відео)

Затишний двоповерховий будинок збудували під Броварами для сімей військовослужбовців, яких передислокували із Криму у 2014-му.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на espreso.tv.

Збудувала житло Корпорація ROSHEN та передала Головному квартирно-експлуатаційному управлінню Збройних Сил України.

Будинок знаходиться поряд із військовою частиною. У кухнях – вбудована техніка, керамічна плитка – у санвузлах, умебльовані передпокої та кімнати – таким побачили своє житло військові подружжя, коли отримували ключі від нових квартир.

“Були повністю обладнані і кухня, і ванна. Скрізь були шафки, плита, духова шафа. І навіть посудомийна машина”, – із задоволенням розповідає сержант ЗСУ Людмила.

В будинку два під’їзди на 16 квартир загальною площею 1200 квадратних метрів. Збудувала житло Корпорація ROSHEN та передала Головному квартирно-експлуатаційному управлінню Збройних Сил України. На будівництво знадобилося 4 місяці та майже 1 мільйон доларів.

“Наша компанія з самого початку бойових дій долучилася до підтримки української армії. Разом з усією країною, з усіма волонтерами. Було дуже багато закуплено необхідних речей. Це і каски, і бронежелети, і військовий одяг. Все, чого потребувала армія”, – каже директор соціальних проектів Корпорації ROSHEN Ірина Пономаренко.

Тут завжди тепло в кімнатах, прибрані та охайні під’їзди, стіни яких прикрашають дитячі малюнки. А головне, за короткий час серед мешканців утворилася справжня родинна атмосфера.

“Будинок зібрався одночасно, всі разом заїжджали. І тому в нас тут дуже дружньо. Ми дуже опікуємося своїм будинком”, – розповідає дружина військовослужбовця ЗСУ Юлія.

“До роботи недалеко, буквально кілька метрів. Тому ми вдома майже постійно й водночас для виконання бойового завдання ми завжди на роботі. Можемо прийти додому відігрітися, виконати домашнє завдання з дітьми”, – говорить військовослужбовець Валерій.

Корпорація з перших днів агресії проти України долучилася до роботи з підтримки українських воїнів та допомагати й надалі. Робота ведеться в різних напрямах, починаючи із закупки предметів першої необхідності, і до будівництва житла для військових. В цьому році компанія збудує такий же будинок для військових у Калинівці, що на Вінниччині. На будівництво планують витратити понад 30 мільйонів гривень та здати в експлуатацію вже влітку цього року.

Останні новини:

Зараз читають