9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Комплекси зважування в русі встановлять на під’їздах до всіх морських портів України

Міністерство інфраструктури України розраховує до липня 2022 року облаштувати габаритно-вагові комплекси на під’їздах до всіх портів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Ми зараз розуміємо наступне: весь вантаж, який їде, їде переважно до портів. Ми намагатимемося зробити так, щоб у всіх портах і навколо всіх портів були встановлені вагові комплекси, які зважуватимуть автотранспорт. На жаль, приватні порти відмовляються це робити. Але ми вже спланували й бачимо, де є конкретні місця, де ці ваги не можна буде об’їхати, і я сподіваюся, що до кінця другого кварталу наступного року ми вже матимемо бюджети та облаштування цих місць для того, щоб вантаж, який їде в порт, точно знав, що рано чи пізно він буде оштрафований”, – повідомив заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм під час Всеукраїнського Форуму “Україна 30. Безпечна громада”.

Він також зазначив, що у Херсонській, Миколаївській та Одеській областях буде посилено габаритно-ваговий контроль.

Наразі, за словами Найєма, працює близько 30 станцій системи габаритно-вагового контролю (Weigh-in-Motion), до кінця поточного року планується запустити ще близько 70 таких станцій.

Найєм зазначив, що в регіонах після запуску системи кількість машин, що прямують з перевантаженням, скоротилася втричі, проте продовжуються спроби об’їхати системи зважування, а також дати хабар за проїзд без зважування.

“Є проблема зі стаціонарними станціями, де стоять наші інспектори. 3-4 тис. грн за одну вантажівку”, – наголосив заступник міністра інфраструктури.

Він також заявив, що до кінця наступного року буде запущено 150 WiM-станцій, чого буде достатньо, щоби перекрити основні напрямки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають