9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Компанії з Польщі, Китаю, Литви та Туреччини хочуть будувати дворівневі розв’язки під Києвом

Сім компаній з шести країн хочуть взяти участь у будівництві дворівневих розв’язок на автодорогах Київ-Одеса та Київ-Чоп біля столиці.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Про це свідчать тендерні пропозиції підрядників в рамках тендеру на будівництво розв’язок на автомобільних дорогах державного значення М-05 і М-06, розкриті сьогодні “Укравтодором”.

Зокрема, тендерні пропозиції надали компанії: Fermak Insaat Taahhut A.S. (Туреччина), China Road and Bridge Corporation (КНР), СП PBDiM Sp. z o. o. (Польща) та Ukrainian-Polish Company with foreign investments “UPS” LLC (Україна), JSC Euro-Asian Construction Corporation “EVRASCON” (Азербайджан), Sinohydro Corporation Ltd. (КНР), Alke Insaat Sanaye ve Ticaret A.S. (Азербайджан), Kauno Tiltai LLC (Литва).

Тендер на будівництво транспортних розв’язок проводився в рамках реалізації проекту “Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до Києва (пан’європейські коридори)”. Проект фінансується за рахунок кредитів ЄБРР і ЄІБ.

Тендер на виконання робіт проводився за контрактами, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок позики: лот 1 будівництво дворівневих транспортних розв’язок на трасі М-05 поворот до смт Чабани і поворот на Боярку та М-06 – добудова розв’язки біля села Стоянка; лот 2 – будівництво дворівневих транспортних розв’язок на автомобільній дорозі М-06 – поворот на селище Чайки і поворот до селища Білогородка.

Тендерним комітетом “Укравтодору” будуть оцінені тендерні пропозиції учасників за критеріями, зазначеними в тендерній документації. Результати тендеру будуть оприлюднені після проведення оцінки і погодження з ЄБРР та ЄІБ.

 

АвторЦТС

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають