9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Компанія “Нібулон” розпочала будівництво третього на Запоріжжі річкового зернового терміналу

Сьогодні, 12 жовтня, під час «InCo Forum – 2018» в режимі он-лайн трансляції було забито першу палю нового терміналу компанії “Нібулон” в селі Тернівка Запорізької області.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ukraine Now

Таким чином розпочплись роботи з будівництва вже третього на Запоріжжі річкового зернового терміналу.

Сума інвестицій в реалізацію проекту з будівництва чергового підприємства компанії в Запорізькій області складе 19 млн дол. США.

Високотехнологічний перевантажувальний термінал у Тернівці забезпечить робочими місцями близько 120 людей, значно скоротить витрати сільгосптоваровиробників області на транспортування вирощеної продукції, а також поповнюватиме місцевий бюджет за рахунок сплачених податків на понад 2,7 млн грн в рік. Введення нового підрозділу в експлуатацію заплановано на червень наступного року.

У зведенні чергового високотехнологічного термінала компанії буде задіяно близько 1,5 тис. людей із 70 підрядних організацій практично з усієї України. Загалом за час будівництва такого потужного об’єкта буде забито близько 3500 паль (105 000 погонних метрів), для виготовлення яких буде завантажено роботою 5-6 заводів залізобетонних виробів, завезено 100 000 м3 ґрунту, виготовлено 13600 м3 бетонних конструкцій та забетоновано понад 29 400 м2, змонтовано 3640 тонн металоконструкцій, а також побудовано причал у 130 метрів із забивкою 200 тонн шпунта загальною довжиною понад 3 км.

Окрім того, власними зусиллями аграрного підприємства буде проведено й днопоглиблення 1821 м лівої притоки Дніпра – річки Плоска Осокорівка – для забезпечення водного підходу до перевантажувального термінала. У результаті днопоглиблювальних робіт буде вийнято 286 тис. м3 донного ґрунту.

АвторUkraine Now

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають