9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Київрада створила 120 платних парковок біля кінцевих станцій метро

Київська міська рада на засіданні в четвер, 29 листопада, врегулював порядок функціонування платних місць для паркування на території столиці. Відповідний документ підтримали 73 депутати.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Бизнес Цензор.

Згідно з рішенням, визначені перехоплюючі паркінги біля кінцевих станцій метрополітену. Ці зміни внесені до переліку парковок, які закріплені за комунальним підприємством “Київпастранс”.

Планується, що таке рішення зменшить навантаження на вулично-дорожню мережу, адже дозволить власнику залишити авто і продовжити рух до центральної частини міста громадським транспортом.

“Ми плануємо вже зараз створювати нові автостоянки, щоб привести паркувальний простір міста у відповідність з європейськими стандартами. Так, згідно з документом, у столиці має з’явитися близько 120 паркувальних майданчиків на понад 9000 машиномісць”, – зазначив голова постійної комісії Київради з питань транспорту Олексій Окопний .

За попередніми розрахунками, це дозволить отримувати Києву 25 млн грн щорічно. Згідно з рішенням, також місто зобов’язалося створити 7 перехоплюючих паркінгів на в’їзді в столицю і 4 штрафмайданчики.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають