9.5 C
Alba Iulia
Субота, 23 Січня, 2021

Київрада схвалила велику забудову Троєщини

 • Депутати Київської міської ради затвердили детальний план території площею 410 га в межах вулиць Бальзака, Милославської, Закревського, Сабурова в Деснянському районі Києва.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Економічна правда.

  Згідно із затвердженим планом розвитку території, розробленого на 20-річний період, площа під житлову забудову збільшиться з нинішніх 197,5 га до 226 га.

  При цьому, якщо більша частина території наразі забудована, згідно з документами Київради, 10-25-поверховими житловими групами, то поверховість перспективного житла планується виконати “в межах 27 поверхів”.

  На цій території, згідно з планом, з’явиться 1 мільйон квадратних метрів нового житла.

  Згідно з показниками ДПТ, щільність населення, яка зараз становить 227 осіб на 1 га, на момент завершення реалізації плану розвитку становитиме 275 осіб на 1 га.

  В цілому чисельність населення за 20 років в межах території збільшиться з нинішніх 93 тис осіб до 112,7 тис осіб.

  Основні претензії депутатів до ДПТ полягали в тому, що план розв’язує руки забудовникам при наявності серйозних транспортних проблем в цьому районі міста.

  Мер Віталій Кличко пообіцяв, що до кінця року продовжиться будівництво Подільсько-Воскресенського переходу, що дозволить зрушити з місця питання будівництва метро.

  Як запевняють в Київраді, квартали нової забудови будуть забезпечені навчальними закладами.

  “Зараз будується дитячий дошкільний заклад на 280 місць. Також передбачається будівництво загальноосвітньої школи на 1080 місць”, – йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.

  Площа зелених насаджень збільшиться за 20 років, відповідно до показників ДПТ, на 2 га (з нинішніх 36,6 га до 38,9 га), але при цьому в найближчий 5-річний період відбудеться її зменшення на 7 га.

  Території під забудову іншого призначення (ділова, виробнича, складська, курортно-лікувальна) зменшаться в ході реалізації 20-річного плану з 73,6 га до 41,7 га.

  Також в Київраді повідомляють, що передбачено будівництво комплексів багатоповерхових гаражів. Загальна місткість становитиме 8650 машино-місць.

  У Київраді також звертають увагу, що це ДПТ узаконює скандально відомі “новобудови Войцеховського”.

  “Відповідний детальний план території дає можливість постраждалим інвесторам ЖК “Перлина Троєщини” отримати необхідні дозвільні документи на проведення будівельних робіт та введення об’єкта в експлуатацію”, – інформують в міськраді.

  Відзначимо, що ошукані інвестори ЖК “Перлина Троєщини” ночували в Київраді протягом 5 діб, очікуючи на прийняття цього детального плану території.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти $1,22 млрд у свій розвиток.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження в літаках сімейства Ан-72/74 за...

  Турецька Baykar розробляє свій дрон-винищувач з українською силовою установкою

  Очільник турецької оборонної компанії Baykar Makina Сельджук Байрактар оголосив, що його компанія почала інтенсивні роботи по розробці безпілотного винищувача MIUS.

  У Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води

  У Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води та реконструкції діючої насосної станції із заміною обладнання. Роботи проводяться в рамках...

  Українських військових екіпірують високотехнологічним обладнанням українського виробництва

  Найближчим часом українські військові будуть оснащені й екіпіровані за зраском бійців НАТО. Адже над цим сьогодні працює одеський завод Telecard – єдине...

  Завод «Океан» відремонтує великий гідрографічний катер «А. Лисенко»

  Суднобудівний завод «Океан» прийняв на ремонт великий гідрографічний катер «А. Лисенко».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  “Аеропракт” виготовив тисячний літак А-22

  Український виробник надлегких літаків — підприємство Aeroprakt — продало тисячний екземпляр своєї найпопулярнішої моделі А-22.Про це повідомив авіаконструктор...

  Зараз читають

  Латвія передала українській армії сім медичних автомобілів

  Учора, 20 січня 2021 року, Латвія передала для потреб Збройних Сил України 7 медичних автомобілів.

  Держава профінансує реконструкцію восьми інфраструктурних об’єктів на Вінничині

  На Вінниччині цьогоріч ДФРР (Державний фонд регіонального розвитку) профінансує реконструкцію восьми об’єктів «Великого будівництва» - семи інфраструктурних...

  Водолазна школа ВМС України отримала нові гідрокомбінезони

  Водолазна Школа Військово-морських сил ЗС України отримала нові костюми, мова йде про сучасні гідрокомбінезони сухого та мокрого...

  “Лихачовський елеватор” придбав у вітчизняного виробника 108 вагонів-зерновозів

  ТОВ "Лихачовський елеватор" придбало 108 вагонів-зерновозів виробництва Крюківського вагонобудівного заводу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...