9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

Київметробуд очікує дозволів на початок будівництва метро на Виноградар

Київметробуд“, як переможець тендерних закупівель, завершив процедуру укладення договору з замовником, КП “Київський метрополітен” на будівництво нових станцій метро в бік житлового масиву Виноградар.

Про це повідомили в прес-службі ПАТ “Київметробуд“, передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на “СтройОбзор“.

Зараз підприємство завершує перевірку технічного стану спеціальної техніки, яка буде застосована і під час робіт зі спорудження метрополітену від станції “Сирець” у бік житлового масиву Виноградар.

“З огляду на терміни будівництва, роботи на кількох ділянках одночасно почнуться після того, як замовник надасть дозвіл на початок будівництва і дозвіл на землевідведення, які нададуть “Київметробуду” право розпочати спорудження”, – розповіли в КП.

Перш за все компанія перенесе каналізаційні, водопровідні мережі, магістралі енергоощадження, а також газопровідні мережі та інші комунікації.

На першому етапі робіт встановлять монтажні щитові камери для проходження глибокої частини цієї ділянки метро від станції “Сирець” до станції “Мостицька”. Спорудження ділянок відкритим способом буде виконуватися одночасно з пристроєм об’їзних доріг і перемиканням дорожнього руху. Паралельно з цими роботами почнуть будівництво станційних комплексів “Мостицька“, “Проспект правди” і перегінного тунелю між зазначеними станціями відкритим способом.

Нагадаємо, бюджет будівництва, яке триватиме до 2021 року, складе 5 млрд 993 млн грн.

Останні новини:

Зараз читають