9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

Кабмін виділив кошти на 500 квартир учасникам АТО, «афганцям» та «майданівцям»

Кабінет міністрів на своєму засіданні 12 червня затвердив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на InshaUA.

Згідно з розпорядженням уряду, виділяється 24,9 млн грн на квартири для внутрішньо переміщених осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та визнані особами з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи або учасників регулярних або добровольчих формувань.

Крім того, виділяється 199,8 млн грн  сім’ям загиблих учасників бойових дій на території інших держав та особам з інвалідністю І-ІІ групи з-поміж учасників бойових дій на території інших держав.

Іншим розпорядженням виділяється 305 млн грн для учасників Другої світової війни та  осіб з інвалідністю І-ІІ групи, яка настала внаслідок поранення від час АТО.

Також 23,9 млн грн виділяється для осіб з інвалідністю І- ІІ групи, які отримали інвалідність під час участі у Революції Гідності.

Як зазначили прес-службі уряду, «більшість з майбутніх власників помешкань чекали на житло десятки років».

У свою чергу прем’єр-міністр Володимир Гройсман сказав, що раніше кошти направлялися будівельникам, будували там, де була земля, і люди отримували квартири інколи в інших населених пунктах. «Зараз гроші видають безпосередньо людям. Гроші ходять за людиною», — сказав Гройсман.


Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають