9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Індустріальний парк почали будувати у Львові

На околиці Львов в промисловому мікрорайоні Сигнівка  будівельники розпочали споруджувати індустріальний парк, на території якого створять понад тисячу робочих місць.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Голос України.

Його площа – близько 18 га. Для будівництва об’єктів залучено понад 1,5 млрд грн. Саме облаштування території обійдеться в 316 млн грн.

Нова промислова зона буде використовуватися для машинобудування та металообробки, легкої та харчової промисловості, переробки та деревообробки.

Львівська область серед лідерів в Україні з будівництва індустріальних парків – тут розташовано 9 із 45 по всій Україні.

Мета створення індустріального парку – забезпечити економічне зростання та підвищення конкурентоспроможності Львова та всього регіону, підвищення рівня зайнятості населення.

«Розвиток промислового виробництва в індустріальних парках – це поширена та успішна європейська практика. Ми раді, що цей механізм реалізується у Львові, для якого робочі місця є особливо важливі. Місто вклало багато коштів в інфраструктуру, у підведення мереж. Дуже великі інвестиції в дороги», – наголосив міський голова Львова Андрій Садовий під час закладення капсули на місці будівництва індустріального парку.

Як заявив перший заступник голови ЛОДА Андрій Годик, держава підтримала прокладання мереж для індустріальних парків. Це партнерство держави та бізнесу. Кожен долар зі сторони держави – це 5 доларів зі сторони інвестора. А кожен долар зі сторони інвестора через п’ять років дасть 19 доларів бюджетних надходжень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають