9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Гвардійці отримали ключі від службових квартир під Києвом

У місті Вишгород, що під Києвом, 80 військовослужбовців Національної гвардії України отримали сертифікати на службове житло.

Ключі від квартир у новозбудованих будинках гвардійцям вручали міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та командувач Національної гвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров.

Під час урочистостей очільник МВС України зазначив, що соціальний захист захисників України перебуває серед пріоритетних завдань керівництва держави. Він зазначив, що «військовослужбовці повинні мати гідні умови проживання».

Юрій Аллеров повідомив, що серед 80 військовослужбовців, які отримали квартири 37 чоловік – учасники бойових дій. Він наголосив, що службове житло – це не розкіш, а перша необхідність для належного проходження військової служби.

Нацгвардія розпочала будівництво цих двох 4-поверхових будинків всередині 2017 року. Вони розташовані неподалік військової частини НГУ. Серед цих 80 квартир 64 – двокімнатних і 16 – однокімнатних. Усі вони здані з внутрішнім оздобленням та мають автономне газове опалення.

За словами командувача НГУ забезпечення військовослужбовців та членів їхніх сімей службовим житлом, перебуває у нього на особливому контролі. Завдяки належному рівню фінансування на у 2018 році в НГУ завершено роботи з реконструкції 3-х гуртожитків на 247 ліжко-місць у м. Миколаєві та м. Запоріжжі.

Введено в експлуатацію багатоквартирний житловий будинок на 90 квартир у м. Хмельницькому.

Безоплатно отримано від Державної іпотечної установи 12 квартир у м. Олександрії Кіровоградської області, від інвестиційної забудови, отримано 13 квартир у м. Львові.

Придбала НГУ за рік 125 квартир (Одеса, Харків, Дніпро, Івано-Франківськ, Київська область).

Водночас розпочато роботу з виплати грошової компенсації за належне до отримання житло 89-ти сім’ям військовослужбовців НГУ на загальну суму 40 млн. грн.

Продовжується робота з будівництва житлових будинків у містах Тернопіль (72 квартири), Вінниці (72 квартири), Вишгороді (35 квартир) та Харкові (40 квартир, 64 кімнати гуртожитку квартирного типу 256 ліжко-місць), введення в експлуатацію яких заплановано на 2019 рік.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають