9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 20 Червня, 2021

Фото: Як будують лівобережну частину Подільського мосту на Троєщину та Райдужний

 • Будівництво лівобережної частини Подільського мосту за 12.01.18
  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на сторінку selykv у LiveJournal.Минуло рівно півтора місяці з часу останнього мого моніторингу ходу будівництва лівобережної частини моста на Троєщину. Що ж давайте подивимося, що змінилося за цей час.

  1. На дамбі Русанівських садів нас зустрічає вантажівка зі щебнем крупної фракції.2. Його задача засипати частину Русанівського озера, аби зручніше було будувати опори №23-24. Для 25 опори скоріше за все будуть робити намив зі східного боку.
  3. На місці білого будиночка на 26-Садовій вулиці буде крайня опора №26. Актуальне розміщення я намалював на Вікімапії. За проектом метро пірнає під землю, а дорога має йти по насипу, упором для якого і стане 26 опора. В цьому насипі йтимуть тунелі метро, допоки через 200 метрів остаточно не опустяться під землю під вулицею Прибережною.  Схему можете подивитися у Олега Тоцького.

  4. Раніше ширина озера в цьому місці сягала близько 80 метрів. На цьому фото видно, як забивають сваї для 22 опори і копають екскаватором котлован для 23 опори.

  5. Тепер, на око, залишилося близько 15-20 метрів. Насип активно підступає до 26 вулиці.

  6. Можливо на час будівництва 26-та Садова стане основною магістраллю будівництва, щоб не робити перепробіг по дамбі і по центральній Садовій вулиці на Русанівських садах.

  7. Тим часом будівельники продовжують формувати арматурну основу для 21-ї опори. Як видно, частину вже залили у бетон.

  8. В’яжуть арматуру.

  9. Частина машин з матеріалами їде з боку Микільської слобідки, частина через Труханів острів.

  10. Під мостом складають свіжезавезені відбійники, які потрохи встановлюють на збудованій частині мосту. Нагадаю, що в деяких місцях там вже більше 5 років лежить гусасфальт.

  11. Відбійники.

  12. Трохи збоку лежать елементи для кріплення відбійників.

  13. А з мостового прольоту над урочищем Горбачиха тим часом чутно звук гучних шиплячих робіт. Мабуть піскоструять металічну проїзджу частину перед укладанням асфальту.

  14. Судячи зі слідів від екскаваторів, нещодавно прочистили дорогу від дамби до тимчасового моста на Труханів острів. Раніше на цій дорозі після дощів і відлиги були величезні глибокі калюжі.

  15. Тепер викопали кілька ям і зробили до них кілька широких дренажних каналів.

  16. На півдні від лівобережної опори моста через Десенку зробили свайне поле для ліфто-сходової шахти на міст. Такий же стан і з півдня правобережної опори.

  17. В той час на півночі від правобережної опори закінчують фундамент.

  18. Правда працюють всього 2 працівники.

  19. Вже всі опори пофарбували у світлий колір.

  20. Метрів на 100 північніше мосту під дамбою проводять бурові роботи.

  21. Машина з Полтавської області.

  22. На самих садах продовжують зачистку ділянок старих дач. Тепер роботи ведуться зі східного боку від вулиці Центрально-Садової.

  23. Варто зазначити, що стан знесення навколо Прибережної вулиці сильно не змінився.

  Раніше ми вже повідомляли, що держава виділила гроші на Подільсько-Воскресенський міст в Києві будівництво якого відновили цього року


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Для Збройні сили України замовили десяток броньованих гусеничних тягачів БТС-4

  В інтересах Збройних Сил України замовлено десяток модернізованих броньованих гусеничних тягачів БТС-4.Про це...

  Компанія «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління

  Науково-виробниче підприємство «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.Про нові...

  Авіакомпанія “Мотор Січ” отримає в лізинг два літаки Ан-140

  Державний концерн Укроборонпром планує підписати з авіакомпанією "Мотор Січ" договір про завершення будівництва і передачі в лізинг двох літаків Ан-140 до кінця...

  КВБЗ готовий виготовити всі замовлені “Укрзалізницею” дизель-потяги до кінця цього року

  Крюківський вагонобудівний завод планує завершити складання шести одиниць тривагонних дизель-потягів ДПКр-3 до кінця 2021 року. Виробництво даних складів передбачено контрактом з "Укрзалізницею"...

  Міноборони оприлюднило дані про програму ремонту автотехніки у 2021 році

  Міноборони України розказало про масштаби ремонту автотехніки для Збройних Сил України у 2021 році, що будуть замовлені у підрядників.

  Український всюдихід «Nomad» дебютував на виставці «Зброя та безпека» (фото)

  Новий український колісний всюдихід «Nomad» вперше представили широкому загалу в рамках міжнародної виставки «Зброя та безпека – 2021».Повідомляє...

  В Україні розробляють термобаричні снаряди для систем залпового вогню

  В Україні працюють над створенням 122-мм термобаричними снарядами до реактивної системи залпового вогню (РСЗВ).Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Lockheed Martin презентує в Україні винищувачі F-16

  На міжнародній виставці «Зброя та безпека - 2021» компанія Lockheed Martin Україні презентують винищувачі F-16.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Зараз читають

  Зерновий термінал Neptune у порту Південний з часу відкриття перевалив понад 6,6 мільйона тонн зернових

  З червня 2018 року, коли був запущений в роботу зерновий термінал Neptune в порту Південний, даним підприємством...

  Київські судноремонтники спустили на воду одразу три судна (фото)

  На початку червня Київський суднобудівний-судноремонтний завод (КССРЗ) після проведення докових оглядів спустив на воду одразу три плавзасоби.

  У Дніпрі запустили найдовший штучний струмок в Україні (фото)

  Одна з найбільш відомих пішохідних вулиць Дніпра, яка має назву Катеринославський бульвар II, вже стала новою візитною...

  Alstom готовий локалізувати до 35% виробництва локомотивів в Україні

  Французький концерн Alstom готовий поступово локалізувати до 35% виробництва і обслуговування локомотивів в Україні, а продуктивну діяльність...