9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 16 Січня, 2022

Фото: Як будують лівобережну частину Подільського мосту на Троєщину та Райдужний

Будівництво лівобережної частини Подільського мосту за 12.01.18
Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на сторінку selykv у LiveJournal.Минуло рівно півтора місяці з часу останнього мого моніторингу ходу будівництва лівобережної частини моста на Троєщину. Що ж давайте подивимося, що змінилося за цей час.

1. На дамбі Русанівських садів нас зустрічає вантажівка зі щебнем крупної фракції.blank2. Його задача засипати частину Русанівського озера, аби зручніше було будувати опори №23-24. Для 25 опори скоріше за все будуть робити намив зі східного боку.
blank3. На місці білого будиночка на 26-Садовій вулиці буде крайня опора №26. Актуальне розміщення я намалював на Вікімапії. За проектом метро пірнає під землю, а дорога має йти по насипу, упором для якого і стане 26 опора. В цьому насипі йтимуть тунелі метро, допоки через 200 метрів остаточно не опустяться під землю під вулицею Прибережною.  Схему можете подивитися у Олега Тоцького.

blank

4. Раніше ширина озера в цьому місці сягала близько 80 метрів. На цьому фото видно, як забивають сваї для 22 опори і копають екскаватором котлован для 23 опори.
blank

5. Тепер, на око, залишилося близько 15-20 метрів. Насип активно підступає до 26 вулиці.
blank

6. Можливо на час будівництва 26-та Садова стане основною магістраллю будівництва, щоб не робити перепробіг по дамбі і по центральній Садовій вулиці на Русанівських садах.
blank

7. Тим часом будівельники продовжують формувати арматурну основу для 21-ї опори. Як видно, частину вже залили у бетон.
blank

8. В’яжуть арматуру.
blank

9. Частина машин з матеріалами їде з боку Микільської слобідки, частина через Труханів острів.
blank

10. Під мостом складають свіжезавезені відбійники, які потрохи встановлюють на збудованій частині мосту. Нагадаю, що в деяких місцях там вже більше 5 років лежить гусасфальт.
blank

11. Відбійники.
blank

12. Трохи збоку лежать елементи для кріплення відбійників.
blank

13. А з мостового прольоту над урочищем Горбачиха тим часом чутно звук гучних шиплячих робіт. Мабуть піскоструять металічну проїзджу частину перед укладанням асфальту.
blank

14. Судячи зі слідів від екскаваторів, нещодавно прочистили дорогу від дамби до тимчасового моста на Труханів острів. Раніше на цій дорозі після дощів і відлиги були величезні глибокі калюжі.
blank

15. Тепер викопали кілька ям і зробили до них кілька широких дренажних каналів.
blank

16. На півдні від лівобережної опори моста через Десенку зробили свайне поле для ліфто-сходової шахти на міст. Такий же стан і з півдня правобережної опори.

blank

17. В той час на півночі від правобережної опори закінчують фундамент.
blank

18. Правда працюють всього 2 працівники.
blank

19. Вже всі опори пофарбували у світлий колір.
blank

20. Метрів на 100 північніше мосту під дамбою проводять бурові роботи.
blank

21. Машина з Полтавської області.
blank

22. На самих садах продовжують зачистку ділянок старих дач. Тепер роботи ведуться зі східного боку від вулиці Центрально-Садової.
blank

23. Варто зазначити, що стан знесення навколо Прибережної вулиці сильно не змінився.
blank

Раніше ми вже повідомляли, що держава виділила гроші на Подільсько-Воскресенський міст в Києві будівництво якого відновили цього року

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають