9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Фото: У Києві побудували гуртожиток для дітей-сиріт

У Києві майже готовий для відкриття перший гуртожиток для неповнолітніх підлітків-сиріт. Тут хлопці-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування віком від 15 до 23 років зможуть проживати тимчасово на безоплатній основі.

Передає Національний Промисловий Портал з посланням на офіційний портал Києва.

Граничний строк перебування особи у цьому закладі складає три роки, але за певних обставин його можна буде подовжити, – зазначила заступник голови КМДА Марина Хонда.

За словами чиновниці, мета створення такого гуртожитку – соціальна адаптація його мешканців та підготовка їх до самостійного життя. У закладі обладнано сучасну кухню із побутовою технікою, є набори посуду, пральна машина, запас продуктів та миючих засобів.

Перших постояльців гуртожиток прийме вже у середині травня. У 11 кімнатах закладу оселяться перші 10-15 хлопців. Для них це буде своєрідний трамплін перед випробуваннями дорослого життя. У гуртожитку створені всі умови, аби молоді чоловіки звикали до відповідальності за кожний крок та швидше адаптувалися до повсякденних обставин, – розповіла Марина Хонда.

Одночасно у гуртожитку зможуть проживати до 30 осіб. За порядком у гуртожитку цілодобово стежитимуть чергові. З мешканцями постійно працюватимуть трудовий адміністратор, соціальний педагог та волонтери.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають