9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

«Епіцентр К» побудує п’ять елеваторів

Польський виробник силосів та сушарок FEERUM підписав з компанією «Епіцентр К» два великих контрактів на будівництво елеваторів.

Про це повідомляє на сайті FEERUM.

Вартість контрактів близько €50 млн.

Перший контракт на суму €35,6 млн передбачає поставку п’яти силосних комплексів до 1 жовтня 2019 р. Другий, вартістю €13,3 млн, повинен бути завершений протягом 9 місяців після отримання авансового платежу.

EERUM буде проектувати, виробляти та поставляти силоси в зазначені регіони України, а також надавати гарантійне обслуговування і навчання працівників замовника. Компанія не несе відповідальності за монтаж і введення в експлуатацію силосів

Контракти передбачають отримання FEERUM авансових платежів в розмірі 15% від вартості контракту.

Як повідомляє прес-служба компанії, загальна потужність одночасного зберігання елеваторів складе 725 тис. тонн.

За словами керівника аграрного напряму «Епіцентр К» Василя Мороза, додаткові потужності дозволять наростити якісні резерви для зберігання зернових і олійних.

«У наступному році ми станемо незалежними від ринкового дефіциту: будемо планувати та оптимізувати всю нашу внутрішню логістику власними зусиллями. Крім того, з появою нових потужностей і зможемо здійснювати професійні послуги з прийому і промислового зберігання зерна для інших агровиробників», – пояснює він.

Як зазначає керівник відділу трейдингу, заступник керівника з аграрних питань з елеваторного напряму «Епіцентр К» Світлана Никитюк, нові промислові зерносховища побудують у Вінницькій, Київській та Хмельницькій областях.

Для реалізації такого масштабного проекту Feerum SA надає компанії «Епіцентр К» так званий кредит постачальника. Польський виробник отримав згоду на страхування дебіторської заборгованості від страхової компанії за експортними контрактами – компанії KUKE, яка погодила страховку України в умовах воєнного стану.

Нагадаємо, що аграрний напрямок компанії «Епіцентр К» у 2017/18 МР зібрало 760 тис. тонн зернових і олійних культур.

Останні новини:

Зараз читають