9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

ДССТ побудувала нове житло для своїх співробітників

Державна спеціальна служба транспорту (ДССТ) реалізує програму з будівництва житла для своїх військовослужбовців та їх сімей.

Передає Промисловий Портал з посиланням на повідомлення ДССТ.

Днями тридцять дві родини військових у місті Дніпро отримали ключі від квартир у новобудові, зведеній силами одного з військових підрозділів Держспецтрансслужби.

Через повномасштабне вторгнення рф в Україну, будівництво, яке розпочате у 2021 році, було призупинено. Та після відновлення робіт нині вдалося здати готовий будинок військовим.

Фото: пресслужба ДССТ
Фото: пресслужба ДССТ

На урочистостях з нагоди вручення ключів від квартир сім’ям військовослужбовців ДССТ були присутні Голова Адміністрації Держспецтрансслужби, очільники міста Дніпро та Дніпровської ОВА.

“Голова Адміністрації подякував особовому складу за сумлінне виконання поставлених завдань, вагомий вклад у розвиток та відновлення інфраструктури вручив державні нагороди та відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства оборони України та Держспецтрансслужби тим, хто активно брав участь у будівництві. Міський голова Борис Філатов та голова Дніпровської ОВА Сергій Лисак вітаючи військовослужбовців наголосили, що місто та область і далі системно забезпечуватимуть військових технікою, автівками та оснащенням”, – пишуть у пресслужбі ДССТ.

Поряд з новобудовою були облаштовані дитячий та спортивний майданчики.

Останні новини:

Зараз читають