9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 16 Квітня, 2021

Добудовувати паркінг в аеропорту “Бориспіль” буде харківська компанія “НАН”

 • Харківська компанія “НАН” добудує паркінг в аеропорту “Бориспіль” до кінця 2018 року

  ДП “Міжнародний аеропорт” Бориспіль “” визначив переможця відкритих торгів на закупівлю робіт з будівництва багаторівневого паркінгу. За підсумками трьох раундів тендерного аукціону, перевага була надана ТОВ “НАН” (Харків), яке раніше реалізувала великі інфраструктурні проекти Південно-Західної залізниці. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на delo.ua

  Крім харків’ян, до процедури були допущені ТОВ “ІБК Центробуд” і ТОВ “Альтіс-Констракшн”. При стартовій вартості предмета закупівлі в 440,5 млн грн і кроком аукціону в 100 тис. грн компанія-переможець надала найнижчу цінову пропозицію в розмірі 439 млн грн.

  ТОВ “НАН”також єдиний учасник торгів, який запропонував оптимальні терміни виконання робіт. Переможець зобов’язався здійснити будівництво протягом 12 місяців з моменту підписання договору на відміну від 17 місяців, запропонованих іншими учасниками, – акцентується в повідомленні.

  В аеропорту підкреслюють, що цей фактор був одним з вирішальних, враховуючи важливість скорочення часу будівництва і введення паркінгу в експлуатацію в максимально стислі терміни.

  Визначення переможця торгів дозволяє збільшити паркувальні площі аеропорту “Бориспіль” на 2 тис. місць. До червня 2018 року передбачаються роботи з будівництва першої черги на 1 тис. місць.

  Ми раді повідомити, що паркінг біля терміналу “D” буде добудований. Перший етап робіт дозволить аеропорту забезпечити пасажирів належним паркингову сервісом і поліпшити рівень обслуговування, – зазначив генеральний директор МА “Бориспіль” Павло Рябікін.

  Добудова другої черги паркувального комплексу передбачає термін до кінця 2018 року і технологічно займе вдвічі менше часу.

  У рамках контракту аеропорт “Бориспіль” передбачив необхідні інструменти для забезпечення фінансової спроможності будівництва. Новий генеральний підрядник повинен надати банківську гарантію виконання зобов’язань за договором в розмірі 5% ціни договору і банківську гарантію повернення авансового платежу держпідприємства. Дані умови передбачені для запобігання ситуації, що виникла з попереднім підрядником на будівництво паркінгу, – наголошується в повідомленні.

  Раніше повідомлялося, що перед новим керівником аеропорту Палом Рябікина поставлена ​​задача завершити будівництво паркінгу до кінця 2017 року.

  У серпні 2015 року аеропорт “Бориспіль” в судовому порядку розірвав договір з ВАТ “Будівельне управління №813” через неякісне виконання будівельних робіт. ДП відсудило у генерального підрядника борг і пеню на загальну суму майже 95 млн грн.

  ТОВ “НАН” починало роботу в Україні з офіційного представництва заводу мостових конструкцій “Воронежстальмост”. Компанія спеціалізується в основному на мостових конструкціях. На її офіційному сайті зазначено, що партнерами в Україні є “Укрзалізничпостач”, “Південно-Західна залізниця”, ПАТ “Мостобуд”, СКМ “Планета – Міст”, корпорація “Альтіс-Холдинг”, корпорація “Київавтодор”.

  Згідно з даними державного реєстру юридично осіб на сьогоднішній день її кінцевими бенефіціарами є фізичні особи-резиденти України Юрій Вандін, Тетяна Шевченко та Анна Семенькова.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Кабмін планує демілітаризувати Миколаївський суднобудівний завод

  У Кабінеті міністрів України готуються документи для демілітаризації Миколаївського суднобудівного заводу, який входить до складу ДК "Укроборонпром".

  “Авіалінії Антонова” доставили 80 тонн автомобільних запчастин з Азії до США

  Авіакомпанії "Авіалінії Антонова" на літаку Ан-124 "Руслан" перевезли з Індонезії та В'єтнаму в США 80 тонн автомобільних запчастин.Передає Національний...

  НВО «Практика» розробляє новий бронеавтомобіль «Козак-7 (відео)

  Науково-виробниче об'єднання «Практика» веде процес розробки та виготовлення нової багатофункціональної швидкої броньованої платформи «Козак-7».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  “Еталон” виграв тендер на постачання шкільних автобусів до Дніпропетровської та Чернівецької областей

  Парк шкільних автобусів Дніпропетровської та Чернівецької областей поповниться українськими автобусами марки "Еталон".Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Українське Дунайське пароплавство модернізовуватиме буксири новими гібридними двигунами

  ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" (УДП) і Англо-Бельгійська корпорація (ABC) під егідою посольства Бельгії в Україні підписали лист про наміри щодо сприяння процесу...

  Україна домовляється з Азербайджаном про зняття обмежень на кількість авіарейсів

  Азербайджан повідомив про готовність зняти обмеження за кількістю авіарейсів і позитивно розглянути запит Державіаслужби України, - за підсумками переговорів міністра інфраструктури Владислава...

  “Укравтодор” проводить ремонт найстарішого мосту в Харківській області (фото)

  На Харківщині стартували роботи з реконструкції та ремонту найстарішого мосту в області.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Крюківський вагонобудівний завод вивів на випробування другий дизель-поїзд ДПКр-3 (фото)

  На Південній залізниці проходять випробування нового дизель-поїзда Крюківського вагонобудівного заводу ДПКр-3-002.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС. Уточнюється, що тестові...

  Зараз читають

  «Океан» розпочав роботи зі створення нового затвору для найбільшого в Україні сухого доку (фото)

  Суднобудівний завод «Океан» розпочав роботи зі створення нового затвору сухого доку, який є найбільшим на материковій частині...

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий...

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів...

  “Антонов” провів масштабні закупівлі комплектуючих для виробництва п’яти Ан-178

  Державне підприємство "Антонов", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", продовжує роботи з виготовлення чотирьох нових транспортних літаків...