9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

Добудовувати паркінг в аеропорту “Бориспіль” буде харківська компанія “НАН”

Харківська компанія “НАН” добудує паркінг в аеропорту “Бориспіль” до кінця 2018 року

ДП “Міжнародний аеропорт” Бориспіль “” визначив переможця відкритих торгів на закупівлю робіт з будівництва багаторівневого паркінгу. За підсумками трьох раундів тендерного аукціону, перевага була надана ТОВ “НАН” (Харків), яке раніше реалізувала великі інфраструктурні проекти Південно-Західної залізниці. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на delo.ua

Крім харків’ян, до процедури були допущені ТОВ “ІБК Центробуд” і ТОВ “Альтіс-Констракшн”. При стартовій вартості предмета закупівлі в 440,5 млн грн і кроком аукціону в 100 тис. грн компанія-переможець надала найнижчу цінову пропозицію в розмірі 439 млн грн.

ТОВ “НАН”також єдиний учасник торгів, який запропонував оптимальні терміни виконання робіт. Переможець зобов’язався здійснити будівництво протягом 12 місяців з моменту підписання договору на відміну від 17 місяців, запропонованих іншими учасниками, – акцентується в повідомленні.

В аеропорту підкреслюють, що цей фактор був одним з вирішальних, враховуючи важливість скорочення часу будівництва і введення паркінгу в експлуатацію в максимально стислі терміни.

Визначення переможця торгів дозволяє збільшити паркувальні площі аеропорту “Бориспіль” на 2 тис. місць. До червня 2018 року передбачаються роботи з будівництва першої черги на 1 тис. місць.

Ми раді повідомити, що паркінг біля терміналу “D” буде добудований. Перший етап робіт дозволить аеропорту забезпечити пасажирів належним паркингову сервісом і поліпшити рівень обслуговування, – зазначив генеральний директор МА “Бориспіль” Павло Рябікін.

Добудова другої черги паркувального комплексу передбачає термін до кінця 2018 року і технологічно займе вдвічі менше часу.

У рамках контракту аеропорт “Бориспіль” передбачив необхідні інструменти для забезпечення фінансової спроможності будівництва. Новий генеральний підрядник повинен надати банківську гарантію виконання зобов’язань за договором в розмірі 5% ціни договору і банківську гарантію повернення авансового платежу держпідприємства. Дані умови передбачені для запобігання ситуації, що виникла з попереднім підрядником на будівництво паркінгу, – наголошується в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що перед новим керівником аеропорту Палом Рябікина поставлена ​​задача завершити будівництво паркінгу до кінця 2017 року.

У серпні 2015 року аеропорт “Бориспіль” в судовому порядку розірвав договір з ВАТ “Будівельне управління №813” через неякісне виконання будівельних робіт. ДП відсудило у генерального підрядника борг і пеню на загальну суму майже 95 млн грн.

ТОВ “НАН” починало роботу в Україні з офіційного представництва заводу мостових конструкцій “Воронежстальмост”. Компанія спеціалізується в основному на мостових конструкціях. На її офіційному сайті зазначено, що партнерами в Україні є “Укрзалізничпостач”, “Південно-Західна залізниця”, ПАТ “Мостобуд”, СКМ “Планета – Міст”, корпорація “Альтіс-Холдинг”, корпорація “Київавтодор”.

Згідно з даними державного реєстру юридично осіб на сьогоднішній день її кінцевими бенефіціарами є фізичні особи-резиденти України Юрій Вандін, Тетяна Шевченко та Анна Семенькова.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають