9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Вересня, 2021

Добудовувати паркінг в аеропорту “Бориспіль” буде харківська компанія “НАН”

 • Харківська компанія “НАН” добудує паркінг в аеропорту “Бориспіль” до кінця 2018 року

  ДП “Міжнародний аеропорт” Бориспіль “” визначив переможця відкритих торгів на закупівлю робіт з будівництва багаторівневого паркінгу. За підсумками трьох раундів тендерного аукціону, перевага була надана ТОВ “НАН” (Харків), яке раніше реалізувала великі інфраструктурні проекти Південно-Західної залізниці. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на delo.ua

  Крім харків’ян, до процедури були допущені ТОВ “ІБК Центробуд” і ТОВ “Альтіс-Констракшн”. При стартовій вартості предмета закупівлі в 440,5 млн грн і кроком аукціону в 100 тис. грн компанія-переможець надала найнижчу цінову пропозицію в розмірі 439 млн грн.

  ТОВ “НАН”також єдиний учасник торгів, який запропонував оптимальні терміни виконання робіт. Переможець зобов’язався здійснити будівництво протягом 12 місяців з моменту підписання договору на відміну від 17 місяців, запропонованих іншими учасниками, – акцентується в повідомленні.

  В аеропорту підкреслюють, що цей фактор був одним з вирішальних, враховуючи важливість скорочення часу будівництва і введення паркінгу в експлуатацію в максимально стислі терміни.

  Визначення переможця торгів дозволяє збільшити паркувальні площі аеропорту “Бориспіль” на 2 тис. місць. До червня 2018 року передбачаються роботи з будівництва першої черги на 1 тис. місць.

  Ми раді повідомити, що паркінг біля терміналу “D” буде добудований. Перший етап робіт дозволить аеропорту забезпечити пасажирів належним паркингову сервісом і поліпшити рівень обслуговування, – зазначив генеральний директор МА “Бориспіль” Павло Рябікін.

  Добудова другої черги паркувального комплексу передбачає термін до кінця 2018 року і технологічно займе вдвічі менше часу.

  У рамках контракту аеропорт “Бориспіль” передбачив необхідні інструменти для забезпечення фінансової спроможності будівництва. Новий генеральний підрядник повинен надати банківську гарантію виконання зобов’язань за договором в розмірі 5% ціни договору і банківську гарантію повернення авансового платежу держпідприємства. Дані умови передбачені для запобігання ситуації, що виникла з попереднім підрядником на будівництво паркінгу, – наголошується в повідомленні.

  Раніше повідомлялося, що перед новим керівником аеропорту Палом Рябікина поставлена ​​задача завершити будівництво паркінгу до кінця 2017 року.

  У серпні 2015 року аеропорт “Бориспіль” в судовому порядку розірвав договір з ВАТ “Будівельне управління №813” через неякісне виконання будівельних робіт. ДП відсудило у генерального підрядника борг і пеню на загальну суму майже 95 млн грн.

  ТОВ “НАН” починало роботу в Україні з офіційного представництва заводу мостових конструкцій “Воронежстальмост”. Компанія спеціалізується в основному на мостових конструкціях. На її офіційному сайті зазначено, що партнерами в Україні є “Укрзалізничпостач”, “Південно-Західна залізниця”, ПАТ “Мостобуд”, СКМ “Планета – Міст”, корпорація “Альтіс-Холдинг”, корпорація “Київавтодор”.

  Згідно з даними державного реєстру юридично осіб на сьогоднішній день її кінцевими бенефіціарами є фізичні особи-резиденти України Юрій Вандін, Тетяна Шевченко та Анна Семенькова.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Інтерпайп” переміг у тендері “Укрзалізниці” на постачання 3,6 тисячі коліс

  "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод" ("Інтерпайп НТЗ") переміг у тендері АТ "Укрзалізниця" на постачання 3,6 тисячі коліс з...

  У Вінниці виготовили вже п’ятий тролейбус VinLine (фото)

  Вінницькі транспортники виготовили п’ятий тролейбус VinLine на автономному ходу. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.За...

  “Укравтодор” встановлює системи зважування в русі на Варварівському мосту в Миколаєві

  У Миколаєві на Варварівському мосту через річку Південний Буг встановлюють автоматичну систему зважування в русі.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Морські порти України обробили майже сім тисяч суден з початку року

  Морські порти України в січні-серпні 2021 року скоротили кількість оброблених суден у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 2,6%, або на...

  Бразилія та Україна посилюватимуть співпрацю у виробництві сільськогосподарської техніки

  Бразильський бізнес бачить великі перспективи кооперації в можливостях, які відкриває Угода про асоціацію України з Європейського Союзу.Передає Національний Промисловий Портал пресслужбу Торгово-Промислової...

  У селищі Дніпровське відкрили реконструйований стадіон

  У селищі Дніпровське Кам'янського району на Дніпропетровщині відбулося відкриття оновленого стадіону. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

  Міноборони затвердило будівництво нових сховищ боєприпасів у Делятині

  В Івано-Франківській області планується побудувати нові сховища для ракет та боєприпасів на замовлення Міністерства оборони України.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Німецька компанія Bosch хоче побудувати в Україні завод електроінструментів

  Німецький виробник електроніки Bosch планує запустити в Україні виробництво електроінструменту. Зараз в компанії досліджують ринок, аналізують ринки збуту і кваліфікацію робочої сили.

  Зараз читають

  Українські танки Т-80 провели стрільби за межі видимості з допомогою БПЛА “Фурія”

  Збройні Сили України на одному із полігонів у Рівненській області проводять конкурс на найкращий танковий екіпаж серед усіх родів...

  ВМС України оголосили тендер на реконструкцію будівлі під штаб за майже 75 мільйонів гривень

  Військово-морські сили України планують провести реконструкцію будівлі навчального корпусу в Одесі під штаб.Відтак...

  Найбільша баржа України почала працювати у порту Південний (фото)

  У порт Південний була виконана друга поставка товару буксирним складом Гермес-1 і найбільшої в Україні баржі класу...

  “Укравтодор” встановлює системи зважування в русі на Варварівському мосту в Миколаєві

  У Миколаєві на Варварівському мосту через річку Південний Буг встановлюють автоматичну систему зважування в русі.