9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

До порту Маріуполя планують збудувати бетонну об’їзну дорогу

Міська влада Маріуполя розглядає можливість облаштування бетонної об’їзної дороги до нового перевалочного комплексу зернових вантажів ДП ​​”Маріупольський морський торговий порт”, який наразі будується.

Про це заявив заступник директора із зовнішньоекономічної діяльності та комерційної роботи підприємства Дмитро Пересада, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“У зв’язку з відкриттям зернового термінала буде збільшено кількість автотранспорту, що їде до порту Маріуполь. Міська влада займається проєктом будівництва бетонної об’їзної дороги до порту, що дозволить збільшити пропускну спроможність порту та зняти навантаження з міських доріг”, – зазначив Пересада.

ММТП розпочав реалізацію проєкту з будівництва зерноперевалочного комплексу у липні 2018 року. Проєкт передбачає будівництво десяти силосів місткістю 5,7 тис. тонн, двох оперативних силосів 500 тонн, прикордонної галереї, сировинної лабораторії, станції розвантаження автомобільного та залізничного транспорту. Паралельно здійснювалася реконструкція гідротехнічної частини причалу №4.

blank

Наразі перша черга зернового термінала знаходиться на стадії завершення, закінчення будівельно-монтажних робіт намічено на 4 грудня.

Також триває будівництво критого складу металопродукції на третьому вантажному районі. Цей проєкт передбачає, зокрема, придбання мостових кранів та реконструкцію під’їзних залізничних колій.

Окрім того, ДП “Маріупольський морський торговельний порт” має намір реалізувати довгостроковий проєкт будівництва сучасного контейнерного термінала на території колишнього вугільного комплексу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають