9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

Для військовослужбовців Національної гвардії ввели в експлуатацію новий гуртожиток

Військовослужбовці Національної гвардії України заселилися до кімнат у відомчому гуртожитку на території Навчального центру НГУ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Окрема двоповерхова будівля, розрахована на 61 військовослужбовця. Тут створені всі умови для комфортного проживання, є одно-, двох – та чотирьохмісні кімнати.

На кожному поверсі розміщені кухні-їдальні, місця для прання білизни, душова та туалетна кімнати. Також атмосферу затишку створюють меблі, картини міста Золочева та квіти.

Начальник Навчального центру імені Василя Вишиваного НГУ полковник Михайло Кулик привітав із новосіллям: «У лавах Національної гвардії України цілеспрямовано та системно працюють над розв’язанням проблемних питань забезпечення особового складу житлом. Бажаю вам комфортного проживання, міцного здоров’я, нових звершень та здобутків»

Заступник начальника управління – начальник відділу квартирно-експлуатаційного забезпечення управління розквартирування і капітального будівництва логістики Головного управління НГУ полковник Денис Гуназа, який був присутнім на відкритті, привітав новосельців з отриманням житла, побажав, щоб у нових оселях панував домашній затишок, добробут і злагода.

«Я радий, що маю можливість проживати в таких чудових умовах, які були створені для військовослужбовців Навчального центру», – поділився командир 2 взводу 15 навчальної роти 5 навчального батальйону лейтенант Віталій Войчук.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають