9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Для військовослужбовців 35-ї бригади морської піхоти збудували казарму поліпшеного планування

Одеські морпіхи з 35-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського отримали двоповерхову казарму поліпшеного планування.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Казарма поліпшеного планування розрахована на проживання 280 осіб.

В гуртожитку знаходиться 47 спальних приміщень в кожному по шість ліжок. Всі кімнати оснащені необхідними меблями.

“Для комфортного проживання контрактників в казармі є душові та кімнати для вмивання. В ній також обладнано їдальню, пральню, кімнату для прасування. Вони оснащені всіма необхідними побутовими приладами”, – повідомили у пресслужбі.

Сама будівля має централізовану систему пожежної безпеки.

У жовтні 2020 року у пункті постійної дислокації бригади ввели в експлуатацію двоповерхову казарму поліпшеного планування розраховану на 125 місць.

У пресрелізах вказується, що здана напередодні казарма призначена для розміщення військовослужбовців рядового складу, а у жовтні 2020 року – для сержантського та старшинського складу, хоча у початковій концепції казарми поліпшеного планування на 125 місць призначались для військовослужбовців рядового складу. Для сержантів же планувалось будувати нові будинки на 54 квартири-студіо.

На Одещині для морських піхотинців у селищі Дачне споруджують один такий будинок, але зараз його призначення змінене й з великою ймовірністю він буде зданий для офіцерського складу бригади.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають