9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Для контрактників 1-ї танкової бригади збудували два гуртожитки поліпшеного планування

1-а окрема танкова бригада Збройних сил України отримала нові гуртожитки для контрактників – в пункті постійної дислокації завершено будівництво двох таких будівель.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Кожна з казарм поліпшеного планування розрахована на проживання 125 військовослужбовців.

На кожному з двох поверхів є кухні, кімнати для прання та відпочинку. Кімнати для проживання блокового типу – на дві з них окремий санвузол та душові.

Кухні оснащені варочними поверхнями, духовою шафою, системою вентилювання, безперебійним постачанням проточної та гарячої води та всім необхідним для кухні меблевим комплектом.

Кімнати відпочинку облаштовані зручними системами зберігання особистих речей та ліжком, з великими вікнами, через які в кімнати потрапляє природне освітлення. Кімнати побуту обладнані пральними та сушильними машинами.

Стартувало будівництво трьох казарм поліпшеного планування (гуртожитків) у 2018-у році та за два роки було повністю завершено.

В цілому по Україні у 2018-у році стартувало будівництво 184-х гуртожитків поліпшеного планування для військовослужбовців контрактників та перші з них вже були заселені наприкінці минулого року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають