9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Для ГУР Міноборони України здано нові квартири

Вчора, 27 травня 2020 року 31 співробітник ГУР МО України (Головного Управління Розвідки Міністерства оборони України) отримав ключ від оселі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Більшість воїнів, які отримали житло, вже відбула кілька ротацій в районі проведення Операції Об’єднаних Сил на Донбасі.

При будівництві нового будинку використано сучасні будівельні технології та довкола нього створено необхідну для дітей інфраструктуру. Також помешкання, в яких житимуть сім’ї розвідників, оснащені найнеобхіднішою побутовою технікою.

«Незважаючи на проблеми та труднощі, викликані розповсюдженням вірусу COVID-19, ми вводимо в експлуатацію будівлю з поліпшеними умовами для проживання родин розвідників. Програма забезпечення житлом співробітників у ГУР МО України визначена як одна з пріоритетних.», – наголосив керівник воєнної розвідки України генерал-полковник Василь Бурба

blank
Урочистості в ході отримання квартир військовослужбовцями ГУР Фото: Міноборони

Цього року для воєнної розвідки України вже здали в експлуатацію декілька десятків квартир, так у квітні в Києві житло отримали 59 родин воїнів-розвідників, а у січні 29-ти сім’ям новоселів вручили ключі від квартир.

Це вже не перше новосілля для ГУРівців за останній період, так у серпні 2019 року ми повідомляли про новосілля ще в одному підрозділі ГУР МО України зі столиці.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають