9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Для будівництва пішохідного мосту-хвилі у Києві використовують арочні блоки від «Укрсталь Конструкція»

Завод металоконструкцій «Укрсталь Дніпро» постачає арочні металеві блоки для будівництва пішохідного мосту між Оболонською набережною та островом Оболонський в Києві.

Про це передає Промисловий Портал з посиланням на повідомлення компанії «Укрсталь Конструкція».

“Продовжується будівництво майбутньої перлини парку Наталка – пішохідного мостового переходу між Оболонською набережною та островом Оболонський в Києві. УКРСТАЛЬ КОНСТРУКЦІЯ вже доставляє на будівельний майданчик арочні металеві блоки, які невдовзі стануть складовою частиною унікальної арки”, – йдеться у повідомленні.

blank
Процес вивантаження блоків з авто на будівництво мосту-хвилі у Києві. Фото: «Укрсталь Конструкція»

«Укрсталь Дніпро» є флагманом українського мостобудівництва з величезним досвідом, чиїм останнім великим проєктом був Запорізький міст.

blank
Процес вивантаження блоків з авто на будівництво мосту-хвилі у Києві. Фото: «Укрсталь Конструкція»

Заявляється, що блоки запроєктовані та вироблені за спеціальною технологією, яка не має аналогів в Україні. Вага одного блоку сягає від 2 до 7 т.

blank
Проєкт будівництва мосту-хвилі на Оболоні у Києві. Фото: «Укрсталь Конструкція»

Київ продовжує будівництво пішохідного мосту з Оболонської набережної на острів Оболонський, яке здійснює з 2020 року за рахунок меценатських коштів. Про відновлення робіт повідомили на початку 2023 року.

За проєктом, міст спиратиметься на 4 опори, дві з яких розташовані у протоці. Ширина пішохідного об’єкта складатиме 4 м, довжина – 164 м. Міст буде комфортним для пересування маломобільних груп населення.

blank
Пішохідний міст у формі хвиль на Оболоні

Проходу маломірних суден до затоки Оболонь об‘єкт не заважатиме.

Останні новини:

Зараз читають