9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 25 Січня, 2022

Для 1-ї танкової бригади будують гуртожитки

В пункті постійної дислокації 1-ї окремої танкової бригади, що у селищі Гончарівське на Чернігівщині, відбувається будівництво гуртожитків поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Будівництво цих гуртожитків розпочалося у квітні 2018 року та станом на початок 2019-го року будівництво одного вже вийшло на фінішну пряму. Зараз у ньому вже відбувається утеплення стін та завершено проведення електромереж, водопостачання, каналізації та накрито дах.

blank

Ці три двоповерхові будівлі зможуть розмістити 375 військових по 125 у кожному

— Будівлі зводимо з керамічних блоків, фасад утеплюється мінеральною ватою. Це гуртожитки не сімейного, а блочного типу по дві кімнати в кожному блоці. Кімнати розраховані на п’ять осіб. У блоці буде свій душ та санітарний вузол. Тобто на 10 чоловік дві душові кімнати, — розповів начальник будівельних робіт Костянтин Савенко.

blank

Загалом у Чернігівській області будується 11 нових гуртожитків:

• 3 – у Чернігові
• 5 – у селищі Десна для військовослужбовців 169-го Навчального центру
• 3 – у Гончарівському  для військовослужбовців 1-ї танкової бригади

blank

В цілому по Україні в 2018-у році стартувало будівництво 184-х гуртожитків поліпшеного планування для військовослужбовців контрактників та перші з них вже були заселені наприкінці минулого року.

Так нещодавно аналогічні гуртожитки були здані в експлуатацію та заселені в 184-му Навчальному центрі у Старичах.

Там будівництво перших чотирьох об’єктів також було розпочато у квітні 2018-го року.Також там триває будівництво ще 4-х гуртожитків, загалом по завершенню всіх восьми будівель у нових комфортабельних умовах буде можливість розмістити 1000 військовослужбовців.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають