9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Дарницький міст у Києві добудують до кінця 2022 року за 1 мільярд гривень

ТОВ “Спільне українсько-німецьке підприємство “Автострада” виграло тендер на добудову Дарницького мосту в Києві сумарною вартістю 1,15 млрд грн, про що свідчить відповідний тендер в системі Prozorro.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Так, регіональна філія “Південно-Західна залізниця” АТ “Укрзалізниця” обрала потенційного підрядника на будівництво залізнично-автомобільного мостового переходу через річку Дніпро у Києві (з підходами) на залізничній дільниці Київ-Московський – Дарниця.

У торгах також брало участь ТОВ “Автомагістраль-Південь”, але “Автострада” запропонувала меншу ціну за виконання зазначених робіт.

Тепер тендерна комісія повинна перевірити компанію на відповідність усім критеріям і укласти контракт на виконання робіт.

За умовами тендерної документації об’єкт повинен бути зданий в експлуатацію до кінця 2022 року.

Проєкт передбачає будівництво автомобільних з’їздів на лівому березі Києва. На правому березі автодорожня розв’язка виходить на Наддніпрянське шосе – готовність 100%.

На лівому березі міст веде до розв’язки на Дніпровській набережній, включає дорогу вздовж залізничних шляхів через Харківський шляхопровід в напрямку станції “Дарниця”. На з’їзді на Дніпровську набережну виконані всі необхідні підготовчі роботи. Зокрема, вже зведені 16 з 21 опори, змонтовано третину всіх металоконструкцій прогонових будов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають