9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Цього року в Україні відремонтували вісім військових аеродромів

Цього року в Україні проведені ремонтні роботи на восьми військових аеродромах.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Відразу на кількох військових летовищах тривають ремонтно-відновлювані роботи злітно-посадкових смуг, стоянок літаків та руліжних доріжок.

blank
Фото: Телеканал ZIK

Загалом протягом 2021 року силами окремих інженерно-аеродромних батальйонів проведено ремонтні роботи на восьми летовищах. Ще на чотирьох тривають роботи.

На будівництво, ремонт та експлуатацію військових летовищ, виділений фінансовий ресурс становить близько 12 % від загальної потреби. Попри це, було відремонтовано близько 35 тисяч квадратних метрів штучних аеродромних покриттів.

Військовослужбовці ремонтних бригад провели заміну, монтаж та дефектування кількох тисяч аеродромних плит, забетонували сотні квадратних метрів покриттів та виконали майже 4000 кубічних метрів земляних робіт.

blank
Фото: DATA.UA

Нещодавно розпочався ремонт злітно-посадкової смуги аеродрому спільного використання у Гавришівці, що на Вінниччині.

Аеродром у Гавришівці — спільного використання, є власністю Міноборони та використовується КП «Аеропорт Вінниця» спільно з бригадою транспортної авіації Повітряних Сил. Наразі на місці активно працює будівельна техніка – відбувається демонтаж плит та фрезерування наявної смуги. Найближчими місяцями планують реконструкцію основної руліжної доріжки та перону.

У березні 2021 року стало відомо, що Повітряні сили Збройних Сил України купують аеродромні плити ПАГ-14V та ПАГ-18V на 13,5 млн гривень. Міністерство оборони України закуповує цю продукцію у підрядників.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають