9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Цементні заводи CRH в Україні тепер працюють під власним брендом CEMARK

З 22 листопада цементні заводи CRH в Україні працюють під новим брендом CEMARK.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Варіанти.

З понеділка, 22 листопада, цементні заводи CRH в Україні – АТ «Подільський цемент», ТОВ «Цемент» і ПрАТ «Миколаївцемент» – працюють під новим брендом CEMARK.

Ребрендинг цементних заводів CRH в Україні пов’язаний зі зміною глобальної структури брендингу підприємств CRH – перехід CRH від бренду холдингової компанії до глобального корпоративного бренду. Згідно цієї структури, всі виробничі підприємства групи здійснюють свою діяльність під власними локальними брендами, а свою приналежність до CRH демонструють через допис A CRH COMPANY. Вона наочно відображає одну з ключових цінностей групи – працюємо локально, але діємо як єдина компанія.

«Для нашої компанії це історичний момент – ми вступаємо на шлях створення сильного національного бренду із власною українською спадщиною. Для нас це не лише зміна назви та логотипу. Працюючи над новим брендом наших цементних заводів, ми визначили нашу місію в Україні – разом із партнерами ми закладаємо надійний фундамент сталого розвитку України. Водночас, залишаючись у складі CRH, ми й надалі у своїй діяльності дотримуємося принципів сталого розвитку з фокусом на наші пріоритетні напрямки – охорона праці й безпека, захист довкілля, працівники, ділова етика та підтримка місцевих громад» – зазначає керуючий компаніями CRH в Україні Фредерік Обе.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають