9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 17 Січня, 2021

Cуд зобов’язав знести чотири зайвих поверхи скандальної столичній будівлі на Подолі

 • Господарський суд Києва зобов’язав відповідача ТОВ «Пателі лізинг» – знести самовільно зведену надбудову будівлі житлово-офісного комплексу на Нижньому Валу в Києві за свій рахунок.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Будівельний Портал Києва.

  Відповідний позов був ще у 2014-му році поданий Київською міською радою, адже дозвіл видавався на будівлю у 8 поверхів, до яких в процесі будівництва забудовник додав ще чотири. Надбудовані поверхи не тільки руйнують стиль та архітектурний ансамбль Подолу, але і є небезпечними для жителів будинку та оточуючих.

  Суд виходив з того, що ТОВ «Пателі лізинг» здійснив самочинне будівництво, оскільки надбудова в житлово-офісному комплексі на земельній ділянці в Києві будується без отримання вихідних даних і відповідних дозволів на будівельні роботи, а також з істотним порушенням державних будівельних норм (ДБН), інших державних стандартів і всупереч висновкам державної експертизи ДП «Укрдержбудекспертиза».

  Тепер у Київраді чекають на розгляд апеляції та виконання судового рішення. Таким чином Київ підтверджує готовність до забезпечення процесу демонтажу.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Літаки Ан-26 Збройних сил України відновили польоти

  Транспортні літаки Ан-26 Повітряних Сил Збройних сил України відновили польоти після авіакатастрофи з падінням штурманського літака Ан-26Ш.

  США передали Сухопутним військам партію броньованих HMMWV

  Сполучені Штати Америки передали Сухопутним військам ЗС України партію позашляховиків HMMWV.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Україна продовжує імпортувати турецькі тепловізійні станції для ПТРК «Скіф»

  У серпні 2020 року ДП СЗТФ «Прогрес» імпортувало з Туреччини 26 тепловізійних камер EYE-LR-S для приладів наведення протитанкових ракетних комплексів ДККБ «ЛУЧ».

  ХКБМ закуповує ряд комплектуючих для виробництва 25 нових БТР-4Е

  Державне підприємство "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", розмістило на сайті ProZorro низку тендерів...

  До навчальних центрів Збройних сил надійшло понад 370 сучасних тренажерів

  Збройні сили України активно оснащують власні підготовчі центри сучасними українськими тренажерами. Наразі, практичний вишкіл майже всіх категорій військових фахівців українського війська відбувається,...

  За рік в Україні виготовлено 699 автобусів

  Згідно з даними асоціації українських автовиробників "Укравтопром", на українських заводах у грудні 2020 року виготовлено 523 одиниць автотранспортних засобів, що на 6%...

  Термінали ТІС торік перевалили 36,6 мільйона тонн вантажів

  За підсумками 2020 року терміналами ТІС в порту Південний було оброблено 36,6 мільйона тонн вантажів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Укрзалізниця капітально відремонтує двоповерхові поїзди Skoda на київському підприємстві

  ПрАТ "Київський електровагоноремонтний завод" (КЕВРЗ) виконає капітальний ремонт в обсязі КР-1 двох електропоїздів Skoda City Elephant EJ675 філії УЗ "Українська залізнична швидкісна...

  Зараз читають

  На дорогах Києва торік було ліквідовано 410 кілометрів тріщин

  Протягом 2020 року на дорогах Києва було ліквідовано понад 410 тисяч погонних метрів тріщин. Цей показник виконаних...

  Національна поліція отримала партію з понад 30 нових БПЛА (фото)

  Управлінню авіації та поліції на воді поставлені нові безпілотні літальні апарати типу квадрокоптер для виконання поліцейських функцій.

  Кулемет КТ-7,62 від заводу «Маяк» пройшов випробування холодом

  Кулемет КТ-7,62, розробки та виробництва підприємства «Завод «Маяк», що входить до складу ДК "Укроборонпром", пройшов випробування холодом.

  Командування ВМС України виступає за уніфікацію морських артилерійських систем

  Командувач Військово-морських сил України контрадмірал Олексій Неїжпапа виступає за уніфікацію морських артсистем.Передає Національний Промисловий...