9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Cуд зобов’язав знести чотири зайвих поверхи скандальної столичній будівлі на Подолі

Господарський суд Києва зобов’язав відповідача ТОВ «Пателі лізинг» – знести самовільно зведену надбудову будівлі житлово-офісного комплексу на Нижньому Валу в Києві за свій рахунок.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Будівельний Портал Києва.

Відповідний позов був ще у 2014-му році поданий Київською міською радою, адже дозвіл видавався на будівлю у 8 поверхів, до яких в процесі будівництва забудовник додав ще чотири. Надбудовані поверхи не тільки руйнують стиль та архітектурний ансамбль Подолу, але і є небезпечними для жителів будинку та оточуючих.

Суд виходив з того, що ТОВ «Пателі лізинг» здійснив самочинне будівництво, оскільки надбудова в житлово-офісному комплексі на земельній ділянці в Києві будується без отримання вихідних даних і відповідних дозволів на будівельні роботи, а також з істотним порушенням державних будівельних норм (ДБН), інших державних стандартів і всупереч висновкам державної експертизи ДП «Укрдержбудекспертиза».

Тепер у Київраді чекають на розгляд апеляції та виконання судового рішення. Таким чином Київ підтверджує готовність до забезпечення процесу демонтажу.

Останні новини:

Зараз читають