9.5 C
Alba Iulia
Середа, 5 Жовтня, 2022

Червоний Хрест профінансує будівництво тимчасового житла для чернігівців

Чернігівська міська рада підписала тристоронній меморандум із Червоним Хрестом, який передбачає будівництво тимчасового житла для чернігівців, оселі яких були пошкоджені або зруйновані внаслідок військової агресії рф.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

За словами заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка, ці будинки відрізнятимуться від модульних, адже їх будуть зводити із закладанням фундаменту. Загалом буде сім двоповерхових будівель зі 112 квартирами; з них 1-кімнатних — 84, 2-кімнатних — 28.

blank
Проєкт тимчасового житла для чернігівців

“На одному з останніх засідань виконкому ми виділили частину коштів для того, щоб управління капітального будівництва розпочало проєктування фундаментів під будинки. Хочу зазначити, це тимчасове житло, але буде з терміном використання 100 років. Основна вимога – щоб люди, які втратили своє житло, проживали в цих квартирах комфортно до того часу, поки держава їм не компенсує втрати за пошкоджене/зруйноване житло”, — сказав Геращенко.

Основні роботи профінансує Червоний Хрест, за попередніми розрахунками це коштуватиме 3,5 млн доларів. Чернігівська міська рада, своєю чергою, виділяє землю під будівництво, забезпечує підведення всіх комунікацій (водопостачання, водовідведення, електроенергія), закладає фундамент та займається доброустроєм.

blank
Проєкт тимчасового житла для чернігівців
blank
Проєкт тимчасового житла для чернігівців

Будівельні роботи стартують у вересні 2022 року і завершаться за 3-4 місяці. Всі квартири будуть умебльовані.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають