9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Будівництво військового містечка на «Широкому Лані» завершено на 90% (фото)

Об’єкти комплексного військового містечка на загальновідомчому полігоні «Широкий лан» готові на понад 90 відсотків. Це основна умова, що була вставлена перед колективом ДССТ.

Про це розповів голова Адміністрації ДССТ генерал-лейтенант Микола Мальков. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Повідомляється, що перед тим, як Державна спеціальна служба транспорту прийняла об’єкт, за три з половиною роки що тривало будівництво, готовність об’єктів була не більше 25%.

Попередні будівники вирвали зі стін електропроводку, залишили на відкритих ділянках будматеріали, які вимокли під дощем, також у каналізаційний колодязь було вилито «міксер» бетону, водопровідні труби були задуті монтажною піною.

«Я лише поставив три умови. Перша – динамічне фінансування впродовж усього періоду проведення робіт, а не під кінець року, як часто буває. Друга – проведення прозорих тендерів, які дозволять залучити дійсно перевірених підрядників, спроможних виконати роботу, а не «мутні» фірми, які «закопують» у фундамент усі кошти і раптово зникають. І третя умова – не потрібно нас постійно перевіряти та контролювати. Ми самі забезпечимо контроль якості та строки виконання робіт», – розповідає Микола Мальков.

Відзначається, що зараз на об’єктах працює приблизно 450 осіб, і справа йде до завершення.

«Ми вже ініціюємо листи на створення комісій з приймання об’єктів, і, сподіваюсь, до кінця року «Широкий Лан» приймуть в експлуатацію», – підкреслює голова Адміністрації ДССТ.

«Широкий Лан» отримає надсучасну базу для проживання п’яти тисяч військовослужбовців. Їдальні, де одночасно можуть приймати їжу 2500 осіб, висаджено понад 630 дерев.

Будівництвом 11 казарм на стаціонарному бригадному таборі займається 1 окрема бригада ДССТ, інженерними спорудами та мережами, а також благоустроєм території – 36-й шляхо-відновлювальний полк.

blank
235 міжвидовий центр підготовки військових частин та підрозділів або просто «Широкий лан». Фото: АрміяInform

До цього наприкінці 2018 року військовослужбовці 36-го шляхо-відновлювального полку Державної спеціальної служби транспорту завершили будівництво спортивного комплексу стаціонарного бригадного табору 235-у міжвідомчому центрі підготовки військових частин та підрозділів.

Також до виконання найбільш специфічних видів робіт залучені підрядні організації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають