9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Будівництво трьох гуртожитків для військових у Теребовлі триває активними темпами (фото)

Не лише відбудовувати військові частини, а й покращувати умови перебування та служби наших військовослужбовців-контрактників – саме таке амбітне завдання визначила держава своїм вектором руху. На це з державного бюджету спрямували значні фінансові ресурси, зокрема на зведення 184 гуртожитків для військових по всій Україні виділили близько 2,6 млрд. грн.

У Тернопільській області триває будівництво семи гуртожитків для 875 військовослужбовців. А це – 2 гуртожитки у Тернополі, 3 – у Теребовлі та ще 2 – у Чорткові. Кожен майбутній гуртожиток, додамо, – це двоповерхова будівля розрахована на 125 військових. Очікується, що військовики заселяться у нові будівлі уже в першому півріччі наступного року. Повідомляє Національний промисловий портал.

Як триває будівництво гуртожитків у Теребовлі, побачив голова облдержадміністрації Степан Барна під час робочої поїздки у Теребовлянський район.

Власне, будівництво житла для наших захисників триває активними темпами. Адже лише торік було продемонстровано макети, а вже нині є можливість оглянути перші гуртожитки. Поки що у нашій області – на фінальній стадії зведення будівель. Попереду ще внутрішні та зовнішні роботи, умеблювання. Утім, підрядники виконують свої зобов’язання і обіцяють, що вкладуться у терміни запланованих робіт.

Нагадаємо, реалізація найбільшого за часи Незалежності нашої держави проекту здійснюється в рамках виконання доручення Президента України Петра Порошенка по будівництву гуртожитків для ЗС України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають