9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Квітня, 2023

Американська компанія будуватиме першу ділянку Київської обхідної дороги

На третьому, фінальному етапі конкурсного відбору виконавця робіт для будівництва першої ділянки Київської обхідної дороги (відрізок від траси М-07 Київ-Ковель-Ягодин до М-06 Київ-Чоп) визначено переможця. Ним стала американська компанія Bechtel Overseas Corporation з ціновою пропозицією 5,3 млрд гривень.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Будівництво Київської обхідної дороги – один із флагманських проєктів Держагентства автошляхів, для реалізації якого буде залучено надійного підрядника з досвідом реалізації таких складних інфраструктурних проєктів”, – йдеться у повідомленні “Укравтодору”.

Мова йде про першу 18-кілометрову ділянку майбутньої обхідної дороги від траси М-07 Київ-Ковель-Ягодин до М-06 Київ-Чоп. Це буде нова об’їзна дорога категорії І а, довжиною 18,050 км, з 9 штучними спорудами (мостами, шляхопроводами та естакадами). Вона об’єднає усі міжнародні траси, які зараз транзитом проходять через місто.

Дорога складатиметься з 7 ділянок та великого мостового переходу на південь від Києва. Її будівництво дозволить розв’язувати транспортні проблеми столиці та покращити міжнародне автомобільне сполучення.

blank

Зазначається, що після укладання договору розпочнеться будівництво цього сучасного автобану.

Довідка

Американська компанія Bechtel Overseas Corporation – світовий лідер з питань інжинірингу, закупівель та будівництва. Компанія була заснована в 1898 році і є найбільшою будівельною компанією у США з проєктами у 160 країнах на семи континентах. Bechtel є компанією, яка за свою 123-річну історію збудувала понад 24 000 км автомобільних доріг.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають