9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Аеропорт Херсон закривають на масштабну реконструкцію злітно-посадкової смуги

З 20 вересня до кінця поточного року аеропорт Херсон повністю припинить свою роботу через реконструкції злітно-посадкової смуги.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

З тендерної документації випливає, що підрядник (“Автомагістраль-Південь”) за 440 мільйонів гривень повинен виконати реконструкцію смуги у дві черги для того, щоб вона змогла приймати важкі далекомагістральні літаки Boeing 767-300 не менше двох раз на день.

Перша черга передбачає вирівнювання існуючого асфальтного покриття довжиною 2000 м і шириною 42 м. Також повинен бути покладений новий асфальт товщиною 7 см.

Друга черга ділиться на два пускові комплекси. Під час першого будівельники повинні посилити асфальтну частину смуги та розширити її з 42 м до 45 м. На ділянці смуги довжиною 500 м і шириною 45 м з бетонних плит необхідно демонтувати плити та замінити їх на два шари асфальтобетону загальною товщиною 18 см. Ці роботи повинні реалізувати до кінця року.

Другий пусковий комплекс другої черги передбачає подовження смуги на 100 м до 2600 м, розширення бічних смуг безпеки на смузі, що має збільшити її ширину до 60 м. На ці роботи відводиться термін до кінця 2022 року.

Зараз аеропорт Херсон обслуговує чартерні рейси на курорти та регулярні маршрути авіакомпаній МАУ до Києва, Turkish Airlines і Pegasus Airlines в Стамбул, Bees Airline в Тбілісі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають