9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Аеропорт Бориспіль очікує масштабна реконструкція

Міжнародний аеропорт Бориспіль планує розпочати реконструкцію злітно-посадкової смуги №2 у 2020 році. Введення в експлуатацію заплановано на 2021 рік.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на “Інтерфакс Україна”

“Роботи по реконструкції будуть оплачені коштом кредиту та частково власними коштами підприємства. Китайський Ексімбанк може видати кредит під державні гарантії. Ставки фінансування під державні гарантії значно нижчі від комерційних та не вимагають додаткових витрат з боку аеропорту”, – розповів комерційний директор аеропорту Георгій Зубко.

Зубко підкреслив, що компанія China Communications Construction Company (CCCC) власним рахунком підготувала і передала підприємству попереднє техніко-економічне обґрунтування проекту. Аеропорт вже підготував свої зауваження, які китайська компанія повинна усунути до кінця року. Після цього буде проведено переговори з банком про фінансування проекту.

“Процедура купівлі не проводилась, і Бориспіль не витрачав гроші підприємства та бюджету”, – зазначив він, додавши, що пропозиція про будівництво була висунута китайською стороною.

Раніше на сайті Міністерства інфраструктури повідомили, що в рамках стратегічного партнерства між Україною та КНР, СССС готує проект реконструкції другої злітно-посадкової смуги аеропорту “Бориспіль”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають