9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

54 смарт-квартири та заселення двох нових гуртожитків очікують у Чернігівському військовому гарнізоні

У Чернігові на території військового містечка однієї з частин гарнізону завершується будівництво трьох гуртожитків поліпшеного планування для військовослужбовців за контрактом.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АрміяІнформ.

Начальник будівельної дільниці Володимир Баранов повідомив, що роботи в гуртожитках планується завершити до 28 грудня. Нині там проводяться внутрішні та зовнішні оздоблення, підключення води та опалення.

Це нові двоповерхові гуртожитки покращеного типу для військовослужбовців-холостяків. У кожному передбачено проживання 140 людей. На поверсі сім блоків на дві кімнати, є санвузол і душова, обладнана бойлером, сушками для рушників тощо. В кожній кімнаті проживатиме до 5 осіб.  Поверх до послуг військових буде обладнаний технікою,  меблями, приміщенням для кухні та їдальні, а також будуть пральні, сушки для одягу та кімната для дозвілля.

Одночасно проводяться роботи й з упорядкування території біля гуртожитків, облаштовуються тротуари та доріжки.

Також у військовому містечку, крім нового житла для військовослужбовців контрактної служби, триває будівництво чотириповерхового будинку сімейного типу на 54 смарт-квартири. Завершити його будівництва заплановано у липні 2020 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають