9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Бригади швидкого реагування НГУ встановлюють блокпости на виїздах з міст (фото)

Бригади швидкого реагування Національної гвардії України посилюють блокпости ДПС, та облаштовують нові КПП на основних автошляхах з міст України. На днях вже стояли посилені блокпости на межах Києва, в чесності на Бориспільському шосе.

До загрози епідемії “рускоміра” в нашій державі сьогодні додалася нова небезпека під назвою COVID-19. Наші бійці вже третю добу поспіль чергують разом з київською поліцією на стаціонарних постах, аби не допустити поширення коронавірусу. Вперше за 5 років свого існування Бригада змушена воювати на кілька фронтів – перекривати значну ділянку на передовій і запобігати поширенню вірусу вдома. Проте ми готові зробити усе, щоб захистити наших громадян від небезпеки. – Зазначили на офіційній сторінці у facebook.

На изображении может находиться: один или несколько человек, автомобиль, дерево, небо и на улице

Просимо з розумінням ставитися до роботи військових, медиків та правоохоронців, не покидайте свої помешкання без нагальної потреби. Пам’ятайте: ці люди ризикують своїм життям і працюють у цілодобовому режимі, щоб не допустити в Україні трагедії за італійським сценарієм. Давайте підтримаємо людей у формі та захистимо своїх близьких.

На изображении может находиться: 1 человек, на улице

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають