9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Бренд Ukraine Now отримав престижну міжнародну премію

Агентство Banda Agency вже вигравало Red Dot Award в дизайнерських категоріях за брендинг пісенного конкурсу «Євробачення»

Red Dot Award є нагородою в галузі дизайну, що присуджується «Центром дизайну землі Північний Рейн-Вестфалія» з Ессена. Вона вручається дизайнерам і компаніям-виробникам за особливі досягнення в дизайні споживчих товарів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN 

За словами креативного директора Banda Agency Павло Вржеща, команда продовжує працювати над брендингом Ukraine Now, співпрацювати з Міністерством інформаційної політики. Також компанія допомагає Міністерству інформаційної політики з розробкою єдиного брендбуку.

Ми хочемо, щоб Ukraine Now користувалися всі українці. Брендбук допоможе робити це правильніше і простіше, — сказав Вржещ.

Глава Red Dot Design Award Луїза Мілк сказала, що вражена цією роботою і висловила надію, що цей брендинг допоможе Україні змінити свій імідж у світі, продемонструвати себе відкритою і сучасною нацією, яка живе саме тут і зараз.

У написі Ukraine Now присутній інтерактивний елемент — синє коло, зміст якого змінюється в залежності від контексту. На основі напису розроблять модульний брендбук, який зможуть використовувати підприємства, держструктури і громадські організації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають