9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

Бойові обслуги ЗРК «Бук-М1» вперше відпрацювали бойові дії в урбанізованій місцевості

Військовослужбовці зенітного ракетного дивізіону Теребовлянського полку Повітряних Сил ЗСУ проводять масштабні тактичні навчання в урбанізованій місцевості на Львівщині та навчаються протидіяти диверсантам.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Вже декілька діб поспіль зенітники працюють у полях. Завдання звичні: марш, своєчасне прибуття у визначений район, розгортання комплексів, пошук і умовне знищення повітряних цілей. Та навчально-бойова робота будується так, аби армійці тренувалися уникати шаблонності, діяти непередбачувано для противника. Важлива кожна деталь, кожен елемент бойової роботи. Наприклад, як обрати оптимальний маршрут і час для маршу, якій місцевості віддавати перевагу. У пригоді стає досвід війни на сході країни, зібраний і узагальнений під час зборів і навчань.

blank

Ще один важливий елемент роботи — захист власних підрозділів. Зенітний ракетний комплекс “Бук-М1” є й досі грізною зброєю у протиповітряних боях. Він здатний знищувати цілі на висоті від 15 метрів до 22 кілометрів та на відстані до 35 кілометрів. Тож ворог прагнутиме знищити його в першу чергу і будь-якими шляхами. Наприклад, за допомогою диверсійних груп. Тож значна увага приділяється саме протидії диверсантам.

blank

“Особовий склад відпрацьовує маневр підрозділу на запасні позиції в межах позиційних районів, також відпрацьовуємо протидію диверсійно-розвідувальним групам противника”, – розповів командир дивізіону підполковник Сергій Нароженко.

Для перевірки зенітників було вирішено підняти в небо літаки — дві умовні контрольні цілі. Одне повітряне судно трималось на малій висоті, інше піднялось високо в небо. Обидві цілі вартові неба вчасно виявили та умовно знищили.

blank

Крім того, військовослужбовці ракетного дивізіону вперше відпрацьовували ведення бойових дій в урбанізованій місцевості.

blank

“Під час навчання як удень, так і вночі, вперше відпрацьовуються питання ведення бойових дій в урбанізованій місцевості, що набагато ускладнює вибір вогневих позицій і обмежує сектори стрільби”, – відзначив Сергій Нароженко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають