9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Boeing прогнозує потреби ринку України та країн СНД у 1500 нових літаків на найближчі 20 років

Авіакомпаніям України, Росії та СНД у 2021-2040 роках знадобиться 1,54 тисячі нових літаків загальною вартістю 200 мільярдів доларів

Таким є прогнозний розрахунок Boeing, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Основний попит (75%, або 1150 одиниць) припаде на вузькофюзеляжні літаки, повідомили в Boeing з посиланням на керуючого директора з маркетингу корпорації в регіоні Ренді Хайзі. Драйверами цього сегменту ринку стануть нові авіакомпанії-лоукостери.

Попит на широкофюзеляжні пасажирські та вантажні літаки у цьому регіоні Boeing оцінює на рівні 160 одиниць.

Більшу частину поставок нових повітряних суден в Україну, Росію та СНД припадатиме на розширення флоту. Очікується, що загалом парк авіакомпаній у регіоні перевищить 2 тисяч одиниць, найбільшим попит матимуть судна зі зниженим споживанням палива.

Обсяг ринку авіаційних послуг у регіоні, включаючи конвертацію пасажирських літаків у вантажні, технічне обслуговування та ремонт, а також цифрові сервіси для авіакомпаній у найближчі 20 років, за оцінками Boeing, складе 320 млрд дол.

У корпорації вважають, що пасажиропотік в Україні, Росії та СНД щорічно збільшуватиметься на 2,9%, що зумовлено зростанням економічних показників на 2,1% на рік. При цьому регіону знадобиться 83 тис. нових авіаційних фахівців, включаючи 25 тис. пілотів, 25 тис. співробітників інженерно-технічних служб та 33 тис. бортпровідників.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають