9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Грудня, 2021

Благодійники подарували ЗСУ броньований позашляховик (фото)

Підприємці-благодійники з Черкащини, які представляють компанію LNZ Group, передали українській армії броньований позашляховик.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АрміяInform.

Автівку передали до Центру забезпечення автомобільною технікою і майном Збройних Сил України, що базується на Черкащині. Незабаром це авто відправлять на передову.

Як зазначили представники компанії-благодійника LNZ Group, автівку привезли в Україну із США та дообладнали за сучасними стандартами. Авто броньоване й дозволяє убезпечити екіпаж не лише від куль та осколків, а й від підриву на вибуховому пристрої.

За словами директора ПрАТ «Лебединський насіннєвий завод» Анатолія Ткаченка переобладнання автівки коштувало близько мільйона гривень. Також, як він зауважив, для апгрейду позашляховика залучили фахівців з військового заводу.

“Автомобіль привезли до України із США саме для того, щоб після переобладнання подарувати його військовим. Ми його за свій кошт відремонтували та залучили фахівців з військового заводу, де авто переобладнали саме під потреби військових, вмонтували спеціальну захисну капсулу, яка захищає від підриву тощо. На сьогодні машина пройшла необхідне тестування та оформлення. Коли джип був готовий, ми звернулись до військових, які базуються у нас на Черкащині, щоб подарувати їм його”, — говорить Анатолій Ткаченко.

Військові ж, зі свого боку, надзвичайно раді такому подарунку. На їхнє переконання, ця броньована машина допоможе вберегти не одне життя.

“Видно, що машина підготовлена для роботи в бойових умовах. Не сумніваюсь, що військові техніки грамотно попрацювали над її створенням. Наше завдання — прийняти техніку, поставити на облік і негайно передати на передову для виконання бойових завдань”, — зазначив командир військової частини.

Також командир подякував керівництву компанії-благодійника за людяність та всебічну підтримку.

Варто зазначити, що компанія LNZ Group підтримує українських військових від початку війни.

“Ми вже 7 років поспіль тримаємо зв’язок із нашими військовими й намагаємось допомагати їм усім можливим. Тим командирам, які до нас зверталися, ми ніколи не відмовляли”, — зазначив Анатолій Ткаченко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають