9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 20 Січня, 2022

Автопарк національної поліції Дніпропетровщини поповнився 27 новими автомобілями

Головне управління Національної поліції у Дніпропетровській області отримало 27 легкових автомобілів спеціального призначення Suzuki Vitara для 22 районних підрозділів поліції.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Урядовий портал.

У заході взяли участь Президент України Петро Порошенко, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, Голова Нацполіції Сергій Князєв.

Міністр внутрішніх справ сказав, що розбудова матеріально-технічної бази підрозділів поліції – запорука зростання ефективності їх роботи.

Я дуже хочу, щоб наші поліцейські поважали себе, свою роботу, і ми, громадяни цієї країни, поважали поліцейського, його працю і серйозні обставини, у яких він працює. Тому ми стільки уваги приділяємо не лише структурним реформам, навчанню поліцейських, а й технічному оснащенню, – повідомив Арсен Аваков.

Він додав, що за основними технічними параметрами саме Suzuki Vitara є найбільш економічно доцільними позашляховими автомобілями для використання.

Авто придбані за кошти місцевих бюджетів у рамках реалізації Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Дніпропетровської області на період до 2020 року. Ключі від них вручили для службового використання підрозділам поліції в Дніпропетровській області. Полк поліції особливого призначення отримав 4 автомобілі, корпус оперативно-раптової дії – 1, Дніпровський відділ поліції – 10, Криворізький – 3, Кам’янський – 2, Жовтоводський – 2, Нікопольський – 2, по одному авто отримали Новомосковський, Павлоградський та Синельниківський відділи.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають