9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Автопарк компанії “Волиньгаз” поповнили нові автомобілі

ПАТ “Волиньгаз” придбало для потреб відділу капітального будівництва вантажні автомобілі “Renault Master” – два “Renault Master L2H2” (коротка база), два “Renault Master L2H2” (подовжена база) і “Peugeot Boxer”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ВолиньOnline.

Ці транспортні засоби переобладнані шляхом ПАТу виключно для потреб монтажних бригад відділу капітального будівництва.

Голова правління ПАТ “Волиньгаз” Мирослав Коротя вручив ключі від чотирьох нових автомобілів Renault Master керівникам Луцького та Ратнівського відділень компанії. Нова техніка надійшла в розпорядження структурних підрозділів з капітального будівництва, ремонту та обслуговування газорозподільних мереж. Придбаний автотранспорт вкрай потрібен підприємству для виконання поставлених завдань, забезпечення належного сервісу та підвищення рівня обслуговування клієнтів.

“Всього за рік товариство придбало 8 автомобілів, із них окрім чотирьох Renault Master для відділу капітального будівництва, ще 4 автомобілі Volkswagen  для Служб експлуатації систем газопостачання”, – розповів начальник автотранспортної служби ПАТ “Волиньгаз” Богдан Собчук.

Крім того, до кінця року планують  придбати  та переобладнати  для потреб монтажних бригад відділу капітального будівництва додатково 2 автомобілі марки Pegueot Boxer L4H2. Автопарк  газотранспортної компанії  «ПАТ Волиньгаз» налічує 227 авто, з яких для комерційної діяльності використовують 33 транспортні засоби, а для служби експлуатації систем газопостачання – майже 200 автівок. Також є землерийна техніка, автобус і мікроавтобуси.  85 % автопарку становлять відамортизовані транспортні засоби, це морально-застарілі та фізично зношені автомобілі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають