9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

АТБ, “Нова Пошта” та Rozetka об’єдналися для запуску доставки продуктів додому

Компанії АТБ, «Нова пошта» і Rozetka запустили пілотний проєкт з доставки продуктових наборів під час карантину територією Дніпропетровської області.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Наш Киев”.

За результатами пілотного проєкту, таку доставку запустять по всій території України. Мережа супермаркетів “АТБ” формуватиме пакети та продаватиме всі продукти по мінімально можливій ціні, Rozetka надасть свій сайт для розміщення продуктових наборів і оброблятиме всі замовлення безкоштовно, а «Нова пошта» здійснюватиме доставку за собівартістю. Очікується, що з моменту замовлення до отримання набору пройде 3-5 годин.

Починаємо з пілота в Дніпропетровській області – за тиждень сподіваємося протестувати формат, зрозуміти, наскільки те, що ми пропонуємо, підходить людям, чи користуватимуться вони такою пропозицією. Це також можливість на відносно невеликому обсязі усунути потенційні труднощі, які можуть виникнути, – розповів співзасновник Rozetka Владислав Чечоткін.

Українцям запропонують три продуктові набори: від 400 до 700 грн. Базовий набір містить курячі яйця, молоко, крупи, цукор, макарони, чай, фрукти та овочі, печиво, консерви, туалетний папір, мило та серветки. Набори вже можна замовити на сайті Rozetka. Для цього необхідно вибрати необхідний набір і вказати адресу, на який його повинні привезти. Сума доставки становить від 60 до 75 грн залежно від набору.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають