9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

ArcelorMittal Кривий Ріг поповнив свій автопарк трьома новими самоскидами БілАЗ

Криворізький гірничо-металургійний комбінат ПАТ “ArcelorMittal Кривий Ріг” (Дніпропетровська обл.) інвестував в придбання трьох нових 45-тонних самоскидів БілАЗ-75473 для вивезення сталеплавильних відходів 26,7 млн ​​грн.

Як повідомляється в прес-релізі компанії в четвер, нова техніка вийшла на лінію на поточному тижні, передає Інтерфакс-Україна.

На сьогодні парк БілАЗ, які обслуговують об’єкти металургійного виробництва, складається з 18 машин різного тоннажу. Тільки за останні два роки для метвиробництва компанія придбала вісім БелАЗ, в тому числі ці три 45-тонника, – пояснив заступник директора по автотранспорту транспортного департаменту підприємства Олексій Смирнов, якого цитує прес-служба.

За його словами, інвестиційна програма ПАТ також передбачає масштабне оновлення гірничої техніки. За попередні два роки компанія придбала 22 великотоннажні машини, завдяки чому автопарк великовантажної техніки для гірського департаменту вже оновлений наполовину. Витрати підприємства на ці цілі склали $24 млн.

Крім того, були капітально відремонтовані п’ять самоскидів САТ, два БілАЗа, п’ять бульдозерів, навантажувач, автогрейдер і інша техніка.

Крім цього, компанія активно набуває останнім часом спеціалізовану автотехніку. Понад EUR600 тис було направлено на покупку самохідного автокрана Liebherr з максимальним вильотом стріли до 47 метрів, який буде задіяний в ремонтах великогабаритної техніки, в тому числі в кар’єрі. Це другий подібний автокран вантажопідйомністю 90 тонн на підприємстві, перший використовується на об’єктах метвиробництва.

Ще одне недавнє придбання – навантажувач автонавантажувач виробництва Японії, який планують використовувати для перевезення запчастин та паливно-мастильних матеріалів. Вантажопідйомність навантажувача становить 4 тонни, виліт стріли – до шести метрів у висоту. Вартість придбання – більше 1 млн грн, – констатував А. Смірнов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають