9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

28 механізована бригада отримала персональний прапор

28-а окрема механізована бригада імені Лицарів Зимового походу отримала почесний прапор.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

Центральним елементом прапора є Залізний хрест за зимовий похід і бої – одна з нагород часів української визвольної війни 1917-1921 років та єдина бойова відзнака Армії УНР.

Зауважимо, що зображення Залізного хреста також міститься на нарукавній емблемі частини, яка у серпні 2019-го отримала найменування «імені Лицарів Зимового походу».

blank

Наразі почесний прапор (хоругва) не має офіційного статусу, проте планувалось, що подібні прапори отримуватимуть усі військові частини, яким присвоєні почесні найменування, в якості відомчої нагороди. Першу Почесну Хоругву з символікою національно-визвольної боротьби, у травні 2018 року, отримала 93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр».

Раніше персональні прапори отримали 24-та окрема механізована бригада імені короля Данила та 72-а окрема механізована бригада імені Чорних Запорожців та деякі інші бригади.

blank

Виготовлені всі чотири згадані прапори приватною майстернею Морячок™ (Moryachok Manufaktur), яка також виготовила нові погони для військовослужбовців Почесної варти Збройних сил України, які були продемонстровані на військовому параді з нагоди Дня незалежності України та 100-річчя відродження української державності, 24 серпня 2018 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають