9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 24 Січня, 2022

14 дитячих спортивних шкіл Києва стануть комунальними

Департамент молоді та спорту підготував пропозиції щодо переведення в комунальне підпорядкування 14 дитячо-юнацьких спортивних шкіл столиці.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Большой Киев.

Про це повідомляє департамент молоді та спорту КМДА.

«Ці школи – це, в першу чергу, тисячі наших маленьких киян, які мріють займатися спортом, і ми зобов’язані надати їм таку можливість. Саме тому місто наполягає на перетворенні цих шкіл на комунальні заклади, щоб з’явилася можливість створити сприятливі умови для тренувань наших дітей і гідного забезпечення їх тренерів. А багато хто з тренерів – це легенди дитячого спорту, які виростили не одного чемпіона і можуть ще працювати заради спортивної слави Києва», – зазначив директор департаменту молоді та спорту Вадим Гутцайт.

На сьогодні рішення про прийняття шкіл до комунальної власності фактично знаходиться в руках Київради, і депутатам залишилося зробити всього один крок для його затвердження.

«День, коли 14 спортивних шкіл стануть київськими, буде особливим для десятків тисяч батьків і родичів дітей, які займаються в цих закладах. Ми можемо довести городянам, що не на словах, а на ділі підтримаємо київський дитячий спорт. Місто вже в цьому році запланував в бюджеті 40 мільйонів на фінансування цих ДЮСШ і ми можемо зробити гідним існування цих закладів», – підкреслив Гутцайт.

Розвиток спорту є одним з пріоритетних напрямків в столиці й для цього в Києві є всі можливості та підтримка місцевої громади.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають