9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

​Фахівці з підготовки до ведення бою в місті поповнили лави Сухопутних військ України

В “Десні” випустили перший курс інструкторів, які готуватимуть особовий склад до ведення бою в місті.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Випускники першого потоку “Курсу молодших офіцерів за фахом “Інструктор з вогневої та тактичної підготовки”, що проходив на базі 169 навчального центру Сухопутних військ ЗС України, склали іспити та долучаться до справи підготовки особового складу.

Вишкіл уперше проведено за новою методикою, що передбачає комплексне поєднання напрацьованих в Сухопутних військах Збройних Сил України на практиці останніх років прийомів тактики дій та ведення вогню зі стрілецької зброї в умовах міста.

blank
Випускники першого потоку “Курсу молодших офіцерів за фахом “Інструктор з вогневої і тактичної підготовки” склали іспити / Фото: Володимир Патола

Високу оцінку рівню підготовки випускників курсу надав Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський:

“Сьогодні я був присутній при здачі заліків першим потоком випускників Курсу інструкторів вогневої і тактичної підготовки. Вони навчаються для тренування своїх підрозділів та ведення насамперед наступальних дій в умовах урбанізованої місцевості. Офіцери продемонстрували майстерне володіння сучасними ефективними прийомами бою, які дають можливість швидко, точно і надійно знищити противника”.

У 169 Навчальному центрі ЗС України офіцери склали курс «Інструктор з вогневої і тактичної підготовки»

☝️👨🏼Командувач Сухопутні війська ЗС України генерал-лейтенант #ОлександрСирський: «Сьогоднішні випускники курсів продемонстрували майстерне володіння сучасними ефективними прийомами бою, які дозволяють точно і надійно знищити противника»…Більш детально – за посиланням👇(✍🏻📸https://www.facebook.com/513216828881180/posts/1286149918254530/?d=n)

Опубліковано Сухопутні війська ЗС України Пʼятниця, 24 квітня 2020 р.

Також Командувач СВ ЗСУ відмітив майстерність інструкторів і якісне наповнення програми “Курсу молодших офіцерів за фахом “Інструктор з вогневої і тактичної підготовки”.

“Це дієва програма. Ті, хто пройшов її, можуть на своїх бригадних полігонах достатньо ефективно готувати особовий склад для ведення бойових дій у місті і, звичайно, самі користуватись бойовими навичками, які дали їм інструктори Навчального центру”, – відзначив генерал-лейтенант Олександр Сирський.

blank
“Курс молодших офіцерів за фахом “Інструктор з вогневої і тактичної підготовки” передбачає комплексне поєднання напрацьованих в СВ ЗСУ на практиці останніх років прийомів тактики дій та ведення вогню зі стрілецької зброї в умовах міста / Фото: Володимир Патола

В ході курсу, окрім правил стрільби, курсанти вивчали тактику в частині дій підрозділів у місті, зокрема, у приміщеннях: зачистка міжповерхових майданчиків, кімнат, горищ, контроль та проходження вулиць, різних перехресть, повороти праворуч, ліворуч. Крім того, в ході зайнять відпрацьовувались прийоми тактичної стрільба на 25, 100 метрів та по дальніх цілях 200, 250 та 300 метрів.

Бій в умовах міста – один із найважчих. Особливо якщо це наступ. Зачищати від ворога вулиці та квартали – робота, якої не побажаєш нікому. Але дії піхотинців під час заліків не залишили сумнівів: вони здатні зробити це, навчити інших та повести за собою.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають