9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Особливості поліетиленових мішків для пакування пелет

Древесні пелети вважаються відносно новим видом палива для твердопаливних котлів. Широкого поширення набули завдяки не тільки високому ККД, але й зручності зберігання. Найчастіше для пелет використовують поліетиленові мішки різного об’єму від 5 до 30 кг. Такий діапазон зручний для експлуатації в побуті та самостійного переміщення. Якщо ви не знаєте де купити поліетиленові мішки, загляньте в каталог інтернет-магазину Teraplast.

Вимоги до поліетиленових мішків для пелет

Основна вимога, що пред’являється до тари для пелет – здатність зберігати цілісність гранул та захист від вологи, при цьому упаковка не повинна бути повністю герметичною.

В упаковці для пелет важлива безпека використовуваних матеріалів. Оскільки тверде паливо часто купують оптом і зберігається тривалий час. Пелети реалізуються досить великими біг бегами, а отже сама упаковка має бути максимально легкою.

Переваги поліетиленових мішків для пелет

Упаковка для пелет найчастіше виготовляється із вторинної або змішаної сировини. Це дозволяє знизити собівартість, отже, і ціну для кінцевого споживача.

Поліетилен високого, середнього та низького тиску досить міцний, здатний витримати навантаження, має високі показники міцності на розрив і розтяг. З практичного боку це значно спрощує процес завантаження/розвантаження, доставки та зберігання пелет.

Поліетиленові мішки здатні надійно захищати гранули від вологості, але при цьому забезпечують достатній повітрообмін. Це виключає ймовірність появи цвілі та грибка.

Поліетилен – досить універсальний матеріал, що дозволяє виготовляти мішки різного розміру та об’єму. За дотримання технології в упаковці утворюється мінімальна кількість зварних швів, що також впливає на довговічність, надійність та зручність використання.

До переваг можна віднести можливість використання поліетиленових мішків в маркетингових цілях, зокрема, для нанесення логотипу, рекламної та експлуатаційної інформації. Одно- та повнокольоровий друк може наноситися безпосередньо на поверхню упакування. Також допускається варіант наклеювання інформаційних та маркувальних стікерів, завдяки абсолютно гладкій поверхні поліетилену вони надійно утримуються протягом усього експлуатаційного терміну.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають