9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

Основні види страхування авто

Існує три основні види страхування автомобіля:

  • Автоцивілка – обов’язковий вид страхування авто на території України;
  • КАСКО – добровільне страхування машини;
  • Зелена карта – вид страхування для виїзду за кордон.

Розглянемо детальніше кожен вид автострахування.

бесплатных фотохостинг

ОСАГО

Обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності є видом страхового поліса, без якого не можна керувати автомобілем згідно із Законом України.

Автоцивілка покриває витрати на ремонт автомобіля при виникненні дорожньо-транспортної пригоди з Вашої вини. При цьому оплачуються витрати лише на ремонт потерпілого авто, відновлення власної машини оплачується самостійно.

Придбати ОСАГО можна як в офісі компанії, так і онлайн на сайті, що значно полегшує життя. Страховка онлайн має таку цінність, як і паперовий варіант.

На вартість страхового поліса впливає безліч факторів, серед яких марка та модель машини, рік випуску, об’єм двигуна, регіон реєстрації, наявність пільг тощо, при цьому вартість є досить низькою.

КАСКО

КАСКО – добровільний вид страхування авто, що покриває витрати на ремонт власного автомобіля.

Залежно від обраного варіанта КАСКО, страховий поліс може покривати такі ризики, а саме: витрати при будь-якому пошкодженні, дорожньо-транспортній пригоді, угоні, пожежі, стихійному лиху і навіть протиправних дій третіх осіб.

Ціна КАСКО залежить від тих самих факторів, що й ОСАЦВ, а саме марка та модель машини, рік випуску, об’єм двигуна, регіон реєстрації, наявності пільг тощо, а також від ризиків, які покриває поліс. Звичайно, вартість цієї страховки в рази вища від ОСАЦВ.

Зелена карта

Зелена карта на автомобіль – страховка авто для виїзду за кордон. За фактом, це та ж автоцивілка, але діє на території країн Міжнародної системи Зеленої карти.

Страховка покриває витрати на ремонт автомобіля третьої сторони у разі ДТП з вашої вини.

Вартість такого страхового поліса залежить від марки та моделі авто, країни чи регіону перебування, терміну перебування за кордоном тощо.

Як придбати страховку авто?

Придбати страховку авто легко та просто, достатньо перейти на сайт страхової компанії Оранта та оформити поліс. Або можна зателефонувати за вказаними номерами телефонів або залишити заявку у формі зворотного зв’язку. Оранта є лідером ринку страхування України та надійним партнером у страхуванні послуг. Фахівці компанії допоможуть оформити все легко та швидко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають