9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

Основні принципи вибору мікрохвильової печі

Микроволновая печь (СВЧ) Bosch HMT72M450 купить по низкой цене в Киеве, Харькове, Днепр, Одессе, Львове, Украине | интернет магазин Comfy (Комфи)

Мікрохвильова піч давно перейшла з розряду незвичайних кухонних приладів до категорії стандартних. Справді: кожен, хто хотів придбати мікрохвильову піч, швидше за все, вже давно це зробив, але можливо вам вона потрібна, тому ми радимо прочитати коротку статтю на цю тему.

Для вибору нової мікрохвильової печі необов’язково знатися на її найменших нюансах роботи, тим не менш, деякі речі про принцип роботи знати корисно. Ми відвідали Сайт Bosch, та підкреслили основні речі на які варто відповісти собі при виборі мікрохвильової печі.

Серце приладу – магнетрон. Це електронний пристрій, що генерує мікрохвилі, під впливом яких молекули води у продуктах починають рухатися та нагріватися. Якщо увімкнути НВЧ-піч без продуктів, магнетрон працюватиме марно.

Пропонуємо такі принципи вибору:

  • Вирішіть, для чого вам потрібна  мікрохвильова піч: для розігріву або повноцінного приготування їжі. Якщо на кухні вже є гарна духовка, то цілком можна відмовитись від режиму конвекції, адже функції техніки дублюватимуться.
  • Визначтеся з місцем, яке ви готові виділити під мікрохвильову піч, подумайте, будете її вбудовувати або встановлювати окремо. Виберіть модель, яка на вигляд підходить під інтер’єр кухні.

Мікрохвильову піч можна вбудувати в кухонні меблі або встановити окремо. Прилади, що вбудовуються, добре виглядають в інтер’єрі. Вони займають менше місця і не вибиваються із загального стилю, так як мікрохвильова піч здебільшого прихована в шафі. Окремо стоячі моделі легко встановити або перенести на інше місце, якщо вирішите зробити перестановку. Але при цьому вони займають більше простору.

  • Вирішіть, який об’єм вам потрібний. Орієнтуйтеся на кількість членів сім’ї і на те, як часто ви плануєте користуватися мікрохвильовою піччю.

До маленьких відносяться мікрохвильові печі з внутрішнім об’ємом до 20 літрів. Це компактні прилади, які заощадять місце та ваш бюджет за рахунок невисокої вартості. Відмінний варіант для одиноких людей та сімей з 1–2 осіб.

До категорії середніх мікрохвильових печей належать НВЧ з об’ємом камери 20-25 літрів. Підходять для сім’ї із 3–4 осіб. Вміщують кілька невеликих чашок одночасно, додатково може бути передбачена функція гриля.

Великий об’єм камери – від 25 літрів. Це варіант для сім’ї із 5–7 осіб. У такій мікрохвильовій печі можна розігріти кілька страв одночасно або приготувати велику порцію їжі, наприклад, запекти курку цілком. Часто є додаткові опції грилю та конвектора, що розширює можливості приладу. Рівень потужності може сягати 1600 Вт.

  • Подумайте про важливі додаткові функції. Наприклад, блокування дверцят корисне в сім’ї з маленькими дітьми. Сенсорне управління стане в нагоді, якщо ви хочете встановлювати точні параметри роботи. Але не забувайте, що чим більше функцій, тим дорожча модель.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають