9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

ООО «ЛОАД-ТЕХ»: надійний виробник вантажопідіймального обладнання

ООО «ЛОАД-ТЕХ»: надійний виробник вантажопідіймального обладнання

Діяльність компанія, що спеціалізується на виробництві та реалізації великого асортименту вантажопідіймального обладнання, розпочала у 2013 році. Адміністрація і штат співробітників орієнтувалися на виготовлення надійних і якісних стропів, які відповідають як вітчизняним, так і європейським стандартам. Яскравий приклад: чалки, виконані з матеріалів із показовими експлуатаційними характеристиками.

Асортимент продукції компанії «ЛОАД-ТЕХ»

Наявність обладнаної виробничої лінії, а також постійне вдосконалення рівня майстерності за рахунок відвідування спеціалізованих виставок та семінарів дозволяє спеціалізованій компанії пропонувати значний список вантажопідіймального обладнання.

Асортимент продукції:

  • стропи (текстильні, стрічкові, ланцюгові, а також необхідні комплектуючі);
  • такелаж (талреп крюк кольцо, карабіни, ланки, скоби, затискачі та багато іншого);
  • пристосування для кріплення вантажу (багатий вибір ременів в різному виконанні плюс аксесуари та комплектуючі до них);
  • обладнання для безпечної і комфортної роботи (пояси, захисні стропи й ремені, а також повний комплект спорядження для альпінізму).

Серед переліку продукції, яку можна придбати під час звернення до представників компанії «ЛОАД-ТЕХ», на окрему увагу заслуговує вантажопідіймальне обладнання. Талі, домкрати, лебідки з приводом і без. Великий вибір кранових ваг для зручної та точної роботи.

ООО «ЛОАД-ТЕХ»: переваги співпраці

За 7 років активної роботи кількість клієнтів спеціалізованої компанії збільшилася в геометричній прогресії. Зараз цей показник на рівні 7500.

Що виступає причинами звернення:

  • оперативне виконання замовлення (обладнана виробнича лінія плюс досвід співробітників дозволяють виконати замовлення будь-якої складності);
  • великий асортимент готової продукції (сьогодні на складі знаходиться 96 % позицій, представлених в каталозі);
  • сервісні центри в Києві, Одесі, Харкові, які працюють за 6-денним графіком;
  • доступні ціни, зважаючи на власне виробництво і пряме співробітництво з перевіреними компаніями.

Хочете купити надійне та довговічне устаткування для підйому і переміщення вантажу будь-якого тоннажу? Фахівці компанії «ЛОАД-ТЕХ» допоможуть правильно визначитися з вибором, а також дадуть відповідь на всі супутні запитання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають