9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Оголошено тендер на закупівлю нових трамваїв для Дніпра і Кривого Рогу

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА 17 серпня оголосив тендер в системі Prozorro на закупівлю трисекційних низькопідлогових трамваїв для міст Дніпро та Кривий Ріг.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

На суму у 1,2 млрд грн планується закупити 18 вагонів. Всі вони повинні бути виготовлені та поставлені до кінця 2022 року.

Згідно з тендерними вимогами, трамваї повинні бути новими, не раніше 2021 року випуску, з повністю низьким рівнем підлоги. Довжина вагонів – не менше 27 м. Повинні бути встановлені колеса малого діаметра – 610 мм з новими бандажами та до 580 мм зі зношеними бандажами. Трамваї повинні бути з двома кабінами управління і дверима по обидва борти вагона – не менше 4 подвійних і 2 одинарних дверей з кожного боку.

Крім того, трамваї повинні мати можливість автономного ходу на відстань не менше 150 м, в тому числі й в кривих.

У салоні повинно бути не менше 50 сидячих місць при загальній місткості не менше 200 пасажирів. Пасажирський салон і кабіна водія повинні бути обладнані кондиціонерами. Для пасажирів повинні бути встановлені системи електронного табло, аудіоінформатори, а також USB-порти.

Торги за даним тендером відбудуться 25 жовтня. Термін подачі заявок на участь в тендері до 17 вересня, термін оскарження умов тендера до 13 вересня.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають